HIVATALOS WEBOLDAL / OFFICIAL WEBPAGE
Magyar Sumo Szakszövetség / Hungarian Sumo Federation
Felcsúti Sumo Kupa

Felcsúti Sumo Kupa

U-8, U-10, U-12 Leány - Fiú Országos Bajnokság

U-14, U-16, U-18 válogatóverseny, U-21 és felnőtt felkészülési verseny

8086 Felcsút, Fő u 135.                                                         

2013. 04. 14.

                                                                                                    

U-8 fiú-leány         -20 kg              (2)    1    FEIK                    LÁZÁR         Érdi SP SC                      

                                                       2    Baljer                   Kitti             Felcsúti Birkózó Iskola       

U-8 fiú-leány         -25 kg              (5)    1    TÓT-SUSZT          ÁDÁM          Érdi SP SC                      

                                                       2    Gazsi                   Máté            Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Goda                   Bertalan        Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Hajdu                  Lehel           Pestszentimrei BSE           

                                                       5    VIRÁG                 HENRIK        Érdi SP SC                      

U-8 fiú-leány         -30 kg              (3)    1    Juhász                 Benjamin      DNC                              

                                                       2    Palotás                Péter            Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Nagy                   Nimród         Felcsúti Birkózó Iskola       

U-8 fiú-leány         -35 kg              (2)    1    MAJOR                ZOLTÁN       Pestszentimrei BSE           

                                                       2    KOVÁCS              BÁLINT         Felcsúti Birkózó Iskola       

U-10 fiú-leány       -25 kg              (1)    1    Baljer                   Roxána        Felcsúti Birkózó Iskola       

U-10 fiú-leány       -30 kg              (6)    1    Máté                    Alex             Kőbánya SC                    

                                                       2    Buzsi                   Tamás          Pestszentimrei BSE           

                                                       3    Rein                    Vilmos         Kertvárosi BSC                 

                                                             Jajecnik               Marcell         Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       5    Borsos                       Viktória       Kőbánya SC                    

                                                             VIRÁG                 ISTVÁN        Érdi SP SC                      

U-10 fiú-leány       -35 kg              (4)    1    Lázár                   Csaba          Pestszentimrei BSE           

                                                       2    MAJOR                ZOLTÁN       Pestszentimrei BSE           

                                                       3    Mácsodi               Ferenc         Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Palotás                Viktória        Felcsúti Birkózó Iskola       

U-10 fiú-leány       -40 kg              (3)    1    KRAUSZ               ISTVÁN         Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       2    Berregi                 Balázs          Kőbánya SC                    

                                                       3    BEDŐHÁZY           LILI              Érdi SP SC                      

U-10 fiú-leány       -45 kg              (2)    1    Paunoch              Péter            Kőbánya SC                    

                                                       2    SZILÁGYI             BARNABÁS    Pestszentimrei BSE           

U-10 fiú-leány       +45 kg             (4)    1    ORBÁN                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

                                                       2    EGRI                   ZALÁN CSABA  Érdi SP SC                   

                                                       3    NAGY                  GERGELY     Érdi SP SC                      

                                                       3    Belvalner              László          Felcsúti Birkózó Iskola       

Női U12               -45 kg              (2)    1    Rekedt Nagy         Réka            Pestszentimrei BSE           

                                                       2    SIPOS                  BOGLÁRKA   Érdi SP SC                      

Férfi U12              -30 kg              (2)    1    Borsos                 Levente        Kőbánya SC                    

                                                       2    Feik                    Martin          Érdi SP SC                      

Férfi U12              -35 kg              (1)    1    Buzsi                   Ádám           Pestszentimrei BSE           

Férfi U12              -40 kg              (3)    1    MEZEI                 DOMINIK      Érdi SP SC                      

                                                       2    Rein                    Miklós          Kertvárosi BSC                 

                                                       3    TÓT-SUSZT          TAMÁS         Érdi SP SC                      

 

Férfi U12              -45 kg              (3)    1    BURIJ                  ANATOLIJ     Érdi SP SC                      

                                                       2    Könnyű                Mátyás         Kőbánya SC                    

                                                       3    Karai                   Miklós          Kőbánya SC                    

Férfi U12              -50kg              (4)    1    VÉGH                  ARTÚR         Érdi SP SC                      

                                                       2    MEZEI                 PATRIK        Érdi SP SC                      

                                                       3    Laczkó                 Márk            Kőbánya SC                    

                                                       3    HORVÁTH            BENCE         Érdi SP SC                      

Férfi U12              -55 kg              (3)    1    VARGA                DÁNIEL        Érdi SP SC                      

                                                       2    Pintér                  Zoltán          Kőbánya SC                    

                                                       3    NAGY                  Gergely                                            

Férfi U12              -60 kg              (2)    1    KLÁNYI                KRISZTOFER DNC                              

                                                       2    ORBÁN                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

Férfi U12              +65 kg             (2)    1    BEDŐHÁZY           ZSOLT         Érdi SP SC                      

                                                       2    Bata                    Márton         Kertvárosi BSC                 

Női U14               -45 kg              (2)    1    Rekedt Nagy         Réka            Pestszentimrei BSE           

                                                       2    SIPOS                  BOGLÁRKA   Érdi SP SC                      

Női U14               -55 kg              (1)    1    Ferencz               Brigitta         Kertvárosi BSC                 

Női U14               +65 kg             (1)    1    Hortobágyi           Eszter          Dunaharaszti MTK             

 

Férfi U14              -35 kg              (1)    1    BERTA                 MIKE            Érdi SP SC                      

Férfi U14              -40 kg              (2)    1    VÁNCZA               ISTVÁN        Érdi SP SC                      

                                                       2    GREMSBERGER    BERTALAN    DNC                              

Férfi U14              -45 kg              (1)    1    BUZÁS                 PATRIK        Érdi SP SC                      

Férfi U14              -50 kg              (3)    1    VÉGH                  RICHÁRD      Érdi SP SC                      

                                                       2    Virlics                  Márton         Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    MEZEI                 PATRIK        Érdi SP SC                      

Férfi U14              -65 kg              (2)    1    Gazdag                Gergely        Pestszentimrei BSE           

                                                       2    SINKÓ                 DÉNES         Érdi SP SC                      

Férfi U14              -+70kg             (3)    1    Orosz                  Tibor           Kőbánya SC                    

                                                       2    PATAKI                SÁMUEL       Érdi SP SC                      

                                                       3    Károlyi                 János          Kőbánya SC                    

Női U16               -50 kg              (1)    1    VÁNCZA               IVETT          Érdi SP SC                      

Női U16               +65 kg             (2)    1    Varsányi              Dorina         Dunaharaszti MTK             

Férfi U16              -55 kg              (3)    1    KOVÁCS              BENCE         Érdi SP SC                      

                                                       2    Farkas                 József          Dunaharaszti MTK             

                                                       3    Orosz                  László          NIKÉ SE Fonyód              

Férfi U16              -65 kg              (6)    1    Mindák                László          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    DÉLCEG              JÓZSEF       Érdi SP SC                      

                                                       3    Karácsonyi           Dávid           Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                             Csurmán              András         NIKÉ SE Fonyód              

                                                       5    SEBŐK                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

                                                             Halmos                Tamás          Felcsúti Birkózó Iskola       

Férfi U16              -75 kg              (4)    1    Sebestyén             Zoltán          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    PETERKA             MÁRK          Pestszentimrei BSE           

                                                       3    Károlyi                 János          Kőbánya SC                    

                                                       3    Ordacsi                Dávid           Felcsúti Birkózó Iskola       

Férfi U16              -85 kg              (5)    1    SZÁRAZ               PÉTER         Érdi SP SC                      

                                                       2    Illés                    Lajos           Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Ferencz               Sándor         Kertvárosi BSC                 

                                                       3    Orosz                  Tibor           Kőbánya SC                    

                                                       5    Hoksza                Roland         Kertvárosi BSC                 

Férfi U16              -95 kg              (2)    1    Balogh                László          Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       2    Gazdag                Renátó         Pestszentimrei BSE           

Férfi U16              +95 kg             (3)    1    Repcsák              Richárd        Dunaharaszti MTK             

                                                       2    BALOGH              ATTILA         Érdi SP SC                      

                                                       3    Stampel                János          Kőbánya SC                    

Női U18               -55 kg              (1)    1    Ancsin                 Boglárka       Kertvárosi BSC                 

Női U18               +70 kg             (3)    1    Sárkány                Vivien          Kőbánya SC                    

                                                       2    Varsányi              Dorina         Dunaharaszti MTK             

                                                       3    Reked Nagy          Nóra            Pestszentimrei BSE           

Férfi U18              -60 kg              (1)    1    Utasi                   Zsolt            Pestszentimrei BSE           

Férfi U18              -70 kg              (3)    1    Horváth               Viktor           NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    Kabály                 Arszen         NIKÉ SE Fonyód              

                                                       3    Bukovenszki          Dominik       Pestszentimrei BSE           

Férfi U18              -90 kg              (1)    1    Baritz                   Máté            Kőbánya SC                    

Férfi U18              +100 kg            (3)    1    LÁNG                  ZSOLT         Vasas SC                        

                                                       2    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                      

                                                       3    Balla                    András         Kőbánya SC                    

Női U21               -55 kg              (2)    1    Ancsin                 Boglárka       Kertvárosi BSC                 

Női U21               +80 kg             (2)    1    Sárkány               Vivien          Kőbánya SC                    

                                                       2    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE           

Férfi U21              -115 kg            (1)    1    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                      

Férfi U21              +115 kg            (2)    1    LÁNG                  ZSOLT         Vasas SC                        

                                                       2    NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

Női Felnőtt           -55 kg              (1)    1    Ancsin                 Boglárka       Kertvárosi BSC                 

Női Felnőtt           -95 kg              (1)    1    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE           

Női Felnőtt           +95 kg             (1)    1    Sárkány               Vivien          Kőbánya SC                    

Férfi Felnőtt         -70 kg              (3)    1    Horváth               Viktor           NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    Sebestyén             Zoltán          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       3    Mindák                László          NIKÉ SE Fonyód              

Férfi Felnőtt         -100 kg            (2)    1    Pohoryják            István          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    Molnár                 József          NIKÉ SE Fonyód              

Férfi Felnőtt         -115 kg            (1)    1    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                      

Férfi Felnőtt         +115 kg            (1)    1    NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

Férfi Felnőtt         open               (3)    1    Kathonay             Károly          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

                                                       3    Pohoryják            István          NIKÉ SE Fonyód                           

 
Design by Next Level Design Lizenztyp CC
Elérhetőségeink