HIVATALOS WEBOLDAL / OFFICIAL WEBPAGE
Magyar Sumo Szakszövetség / Hungarian Sumo Federation
Eredmények
UP Olimpia, Érd (2012)

  Sumo Utánpótlás Olimpia                             2030 Érd, Batthyány Általános Iskola 2012.11.25.

  Kamion Fényező Kupa                                 

 

DiákI-II Fiú            -20 kg              (4)    1    FEIK                    LÁZÁR         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    JAKAB                 DÁNIEL        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    VALÓCZKI            BENCE         Érdi SP SC                       Hungary

DiákI-II Fiú            -25kg              (4)    1    VIRÁG                 HENRIK        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    PAPP                   BARNABÁS    DNC                               Hungary

                                                       3    TÓT-SUSZT          ÁDÁM          Érdi SP SC                       Hungary

DiákI-II Fiú            -30 kg              (9)    1    Lázár                   Csaba          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    GACSAL               GERGELY     Váci Forma SE                  Hungary

                                                       3    Zentai                  Kán             Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                  3         ESZES                 ÁDÁM          Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       5    Buzsi                   Ádám           Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                             Buzsi                   Tamás          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       7    Rein                    Vilmos         Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                             BÍRÓ                   BOTOND      Érdi SP SC                       Hungary

                                                       --    VIRÁG                 ISTVÁN        Érdi SP SC                       Hungary

DiákI-II Fiú            -35 kg              (5)    1    BARABÁS-KISS      ZÉTÉNY       Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       2    TÓT-SUSZT          TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    LUKÁCS               FERENC       Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    METZL                 MILÁN          Érdi SP SC                       Hungary

DiákI-II Fiú            -40 kg              (5)    1    Rein                    MIklós          Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       2    Varsányi              László          Váci Forma SE                  Hungary

                                                       3    GREMSBERGER    EDVIN          DNC                               Hungary

                                                       3    KRAUSZ               ISTVÁN         Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       5    HUSZÁK               ATTILA         Pestszentimrei BSE            Hungary

DiákI-II Fiú            -50 kg              (6)    1    HORVÁTH            BENCE         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    ORBÁN                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    DÁVID                  LEVENTE      Érdi SP SC                       Hungary

                                                  3         NAGY                  GERGELY     Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    Kisberdo              Balázs          Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                             EGRI                   ZALÁN          Érdi SP SC                       Hungary

DiákI-II Fiú            +50 kg             (3)    1    BEDŐHÁZY           ZSOLT         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    Bata                    Márton         Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       3    HETEY                 LÁSZLÓ        Budajenő Birkózó Klub        Hungary

DiákI-II Leány        -25 kg              (1)    1    BALJER               ROXÁNA       Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

DiákI-II Leány        -30 kg              (1)    1    FERENCZ             PETRA         Újpesti TE                        Hungary

DiákI-II Leány        -40 kg              (1)    1    BEDŐHÁZY           LILI              Érdi SP SC                       Hungary

DiákII-III Fiú          -35 kg              (1)    1    Yess                   Máté            Váci Forma SE                  Hungary

DiákII-III Fiú          -40 kg              (6)    1    VÁNCZA               ISTVÁN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    BUZÁS                 PATRIK        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    BERTA                 MIKE            Érdi SP SC                       Hungary

                                                      3     Gremsberger         Bertalan        DNC                               Hungary

                                                       5    SZŐLLŐSY           KRISZTIÁN    Érdi SP SC                       Hungary

                                                             DÉLCEG              EDVÁRD       Érdi SP SC                       Hungary

DiákII-III Fiú          -45 kg              (6)    1    LÉVAI                  TAMÁS         DNC                               Hungary

                                                       2    VÉGH                  ARTÚR         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    NAGY                  JÓZSEF       Váci Forma SE                  Hungary

                                                      3     VÉGH                  RICHÁRD      Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    VIRLICS               MÁRTON      Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

                                                             FEHÉR                GERGŐ        DNC                               Hungary

DiákII-III Fiú          -60 kg              (3)    1    KLÁNYI                KRISZTOFE   DNC                               Hungary

                                                       2    FULLAI                BENCE         Váci Forma SE                  Hungary

                                                       3    ESZES                 BALÁZS        Budajenő Birkózó Klub        Hungary

DiákII-III Fiú          +60 kg             (4)    1    GOLEJ                MÁRTON      Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    Gazdag                Gergely        Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    TAMÁS                PATRIK        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    SINKÓ                 DÉNES         Érdi SP SC                       Hungary

DiákII-III Leány      -35 kg              (1)    1    SIPOS                  BOGLÁRKA   Érdi SP SC                       Hungary

DiákII-III Leány      -45 kg              (1)    1    Rekedt Nagy         Réka            Pestszentimrei BSE            Hungary

DiákII-III Leány      +45 kg             (2)    1    Hortobágyi           Eszter          Dunaharaszti MTK              Hungary

                                                       2    FERENCZ             BRIGITTA     Újpesti TE                        Hungary

DiákIV-V Fiú          -55 kg              (6)    1    KOVÁCS              BENCE         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    LÁZÁR                 BALÁZS        Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    PETERKA             MARTIN        Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                      3     Gerják                 Sándor         Miskolc                           Hungary

                                                       5    NAGY                  KRISZTIÁN    Érdi SP SC                       Hungary

                                                             Rusits                  Ádám           Kertvárosi BSC                  Hungary

 

DiákIV-V Fiú          -65 kg              (5)    1    DÉLCEG              JÓZSEF       Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    Karácsonyi           Dávid           Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       3    PETERKA             MÁRK          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    Dávid                  Adorján        Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       5    SEBŐK                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

DiákIV-V Fiú          -75 kg              (6)    1    FEKETE               ATTILA         Váci Forma SE                  Hungary

                                                       2    JAKOCSKA            JÁNOS        DNC                               Hungary

                                                       3    Hoksza                Roland         Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                      3     Illés                    Lajos           Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       5    JAKAB                 DÁNIEL        Érdi SP SC                       Hungary

                                                             Papp                   Norbert         Kertvárosi BSC                  Hungary

DiákIV-V Fiú          -85 kg              (5)    1    OLÁH                  TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    Szarka                 Bertalan        Váci Forma SE                  Hungary

                                                       3    SZÁRAZ               PÉTER         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    FERENCZ             SÁNDOR      Újpesti TE                        Hungary

                                                       5    ORDACSI             DÁVID          Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

DiákIV-V Fiú          -95 kg              (2)    1    LAJSZ                 DOMINIK      Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    Gazdag                Renátó         Pestszentimrei BSE            Hungary

DiákIV-V Fiú          +95 kg             (2)    1    Repcsák              Richárd        Dunaharaszti MTK              Hungary

                                                       2    BALOGH              ATTILA         Érdi SP SC                       Hungary

DiákIV-V Leány      -50 kg              (1)    1    VÁNCZA               IVETT          Érdi SP SC                       Hungary

DiákIV-V Leány      -60 kg              (1)    1    VITEK                  ADRIEN        DNC                               Hungary

DiákIV-V Leány      -65 kg              (1)    1    DÉLCEG              EMESE         Érdi SP SC                       Hungary

DiákIV-V Leány      +65 kg             (5)    1    Sárkány               Vivien          Kőbánya SC                     Hungary

                                                       2    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    Varsányi              Dorina         Dunaharaszti MTK              Hungary

                                                       3    PÉTERVÁRI           DZSENIFER   DNC                               Hungary

                                                       5    BÉKÉSI                BIANKA        DNC                               Hungary

 

 
Junior ob, Érd (2012)

  2012. évi U-21 Junior Országos Bajnokság                                             

  2030 Érd, Batthyány Általános Iskola                                      2012.11.25.

 

                                                                               

 

Men U21              -60 kg              (2)    1    KOVÁCS              BENCE         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    HAJCSIK              ISTVÁN        Érdi SP SC                       Hungary

Men U21              -70 kg              (1)    1    JAKOCSKA            JÁNOS        DNC                               Hungary

Men U21              -85 kg              (9)    1    PRIM                   MARTIN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    NÉMETH              NORMAN      Leányfalui SzKSE               Hungary

                                                       3    LAJSZ                 DOMINIK      Érdi SP SC                       Hungary

                                                             METZL                 NORBERT     Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    BERECZKI            CSABA         DNC                               Hungary

                                                             FERENCZI            ADRIÁN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       7    OLÁH                  TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                             SZÁRAZ               PÉTER         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       9    Szabó                  Dániel          Kertvárosi BSC                  Hungary

Men U21              -115 kg            (1)    1    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

Women U21          -55 kg              (2)    1    DÉNES                MERCÉDES   Érdi SP SC                       Hungary

                                                                          2      VÁNCZA              IVETT          Érdi SP SC                       Hungary

Women U21          -60 kg              (5)    1    Szabó                  Eliana          Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       2    Kőrösi                 Éva             Kőbánya SC                     Hungary

                                                       3    Gerják                 Edit             Miskolc                           Hungary

                                                       4    VITEK                  ADRIEN        DNC                               Hungary

Women U21          -65 kg              (1)    1    DÉLCEG              EMESE         Érdi SP SC                       Hungary

Women U21          -70 kg              (3)    1    FORGÓ               FRUZSINA    Vasas SC                         Hungary

                                                       2    KATONA              ENIKŐ          Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    Nagy                   Zsuzsanna    Váci Forma SE                  Hungary

Women U21          +80 kg             (4)    1    Sárkány               Vivien          Kőbánya SC                     Hungary

                                                       2    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    PÉTERVÁRI           DZSENIFER   DNC                               Hungary

                                                       4    BÉKÉSI                BIANKA        DNC                               Hungary

                                                                               

 

 
Szumó-világbajnokság, Hong Kong (2012)

Férfi eredmények

Női eredmények

Junior eredmények

(a linkekre kattintva letölthetőek és megtekinthetőek az eredmények)

 


6. oldal / 6
Design by Next Level Design Lizenztyp CC
Elérhetőségeink