HIVATALOS WEBOLDAL / OFFICIAL WEBPAGE
Magyar Sumo Szakszövetség / Hungarian Sumo Federation
Eredmények
Felcsúti Sumo Kupa

Felcsúti Sumo Kupa

U-8, U-10, U-12 Leány - Fiú Országos Bajnokság

U-14, U-16, U-18 válogatóverseny, U-21 és felnőtt felkészülési verseny

8086 Felcsút, Fő u 135.                                                         

2013. 04. 14.

                                                                                                    

U-8 fiú-leány         -20 kg              (2)    1    FEIK                    LÁZÁR         Érdi SP SC                      

                                                       2    Baljer                   Kitti             Felcsúti Birkózó Iskola       

U-8 fiú-leány         -25 kg              (5)    1    TÓT-SUSZT          ÁDÁM          Érdi SP SC                      

                                                       2    Gazsi                   Máté            Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Goda                   Bertalan        Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Hajdu                  Lehel           Pestszentimrei BSE           

                                                       5    VIRÁG                 HENRIK        Érdi SP SC                      

U-8 fiú-leány         -30 kg              (3)    1    Juhász                 Benjamin      DNC                              

                                                       2    Palotás                Péter            Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Nagy                   Nimród         Felcsúti Birkózó Iskola       

U-8 fiú-leány         -35 kg              (2)    1    MAJOR                ZOLTÁN       Pestszentimrei BSE           

                                                       2    KOVÁCS              BÁLINT         Felcsúti Birkózó Iskola       

U-10 fiú-leány       -25 kg              (1)    1    Baljer                   Roxána        Felcsúti Birkózó Iskola       

U-10 fiú-leány       -30 kg              (6)    1    Máté                    Alex             Kőbánya SC                    

                                                       2    Buzsi                   Tamás          Pestszentimrei BSE           

                                                       3    Rein                    Vilmos         Kertvárosi BSC                 

                                                             Jajecnik               Marcell         Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       5    Borsos                       Viktória       Kőbánya SC                    

                                                             VIRÁG                 ISTVÁN        Érdi SP SC                      

U-10 fiú-leány       -35 kg              (4)    1    Lázár                   Csaba          Pestszentimrei BSE           

                                                       2    MAJOR                ZOLTÁN       Pestszentimrei BSE           

                                                       3    Mácsodi               Ferenc         Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Palotás                Viktória        Felcsúti Birkózó Iskola       

U-10 fiú-leány       -40 kg              (3)    1    KRAUSZ               ISTVÁN         Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       2    Berregi                 Balázs          Kőbánya SC                    

                                                       3    BEDŐHÁZY           LILI              Érdi SP SC                      

U-10 fiú-leány       -45 kg              (2)    1    Paunoch              Péter            Kőbánya SC                    

                                                       2    SZILÁGYI             BARNABÁS    Pestszentimrei BSE           

U-10 fiú-leány       +45 kg             (4)    1    ORBÁN                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

                                                       2    EGRI                   ZALÁN CSABA  Érdi SP SC                   

                                                       3    NAGY                  GERGELY     Érdi SP SC                      

                                                       3    Belvalner              László          Felcsúti Birkózó Iskola       

Női U12               -45 kg              (2)    1    Rekedt Nagy         Réka            Pestszentimrei BSE           

                                                       2    SIPOS                  BOGLÁRKA   Érdi SP SC                      

Férfi U12              -30 kg              (2)    1    Borsos                 Levente        Kőbánya SC                    

                                                       2    Feik                    Martin          Érdi SP SC                      

Férfi U12              -35 kg              (1)    1    Buzsi                   Ádám           Pestszentimrei BSE           

Férfi U12              -40 kg              (3)    1    MEZEI                 DOMINIK      Érdi SP SC                      

                                                       2    Rein                    Miklós          Kertvárosi BSC                 

                                                       3    TÓT-SUSZT          TAMÁS         Érdi SP SC                      

 

Férfi U12              -45 kg              (3)    1    BURIJ                  ANATOLIJ     Érdi SP SC                      

                                                       2    Könnyű                Mátyás         Kőbánya SC                    

                                                       3    Karai                   Miklós          Kőbánya SC                    

Férfi U12              -50kg              (4)    1    VÉGH                  ARTÚR         Érdi SP SC                      

                                                       2    MEZEI                 PATRIK        Érdi SP SC                      

                                                       3    Laczkó                 Márk            Kőbánya SC                    

                                                       3    HORVÁTH            BENCE         Érdi SP SC                      

Férfi U12              -55 kg              (3)    1    VARGA                DÁNIEL        Érdi SP SC                      

                                                       2    Pintér                  Zoltán          Kőbánya SC                    

                                                       3    NAGY                  Gergely                                            

Férfi U12              -60 kg              (2)    1    KLÁNYI                KRISZTOFER DNC                              

                                                       2    ORBÁN                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

Férfi U12              +65 kg             (2)    1    BEDŐHÁZY           ZSOLT         Érdi SP SC                      

                                                       2    Bata                    Márton         Kertvárosi BSC                 

Női U14               -45 kg              (2)    1    Rekedt Nagy         Réka            Pestszentimrei BSE           

                                                       2    SIPOS                  BOGLÁRKA   Érdi SP SC                      

Női U14               -55 kg              (1)    1    Ferencz               Brigitta         Kertvárosi BSC                 

Női U14               +65 kg             (1)    1    Hortobágyi           Eszter          Dunaharaszti MTK             

 

Férfi U14              -35 kg              (1)    1    BERTA                 MIKE            Érdi SP SC                      

Férfi U14              -40 kg              (2)    1    VÁNCZA               ISTVÁN        Érdi SP SC                      

                                                       2    GREMSBERGER    BERTALAN    DNC                              

Férfi U14              -45 kg              (1)    1    BUZÁS                 PATRIK        Érdi SP SC                      

Férfi U14              -50 kg              (3)    1    VÉGH                  RICHÁRD      Érdi SP SC                      

                                                       2    Virlics                  Márton         Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    MEZEI                 PATRIK        Érdi SP SC                      

Férfi U14              -65 kg              (2)    1    Gazdag                Gergely        Pestszentimrei BSE           

                                                       2    SINKÓ                 DÉNES         Érdi SP SC                      

Férfi U14              -+70kg             (3)    1    Orosz                  Tibor           Kőbánya SC                    

                                                       2    PATAKI                SÁMUEL       Érdi SP SC                      

                                                       3    Károlyi                 János          Kőbánya SC                    

Női U16               -50 kg              (1)    1    VÁNCZA               IVETT          Érdi SP SC                      

Női U16               +65 kg             (2)    1    Varsányi              Dorina         Dunaharaszti MTK             

Férfi U16              -55 kg              (3)    1    KOVÁCS              BENCE         Érdi SP SC                      

                                                       2    Farkas                 József          Dunaharaszti MTK             

                                                       3    Orosz                  László          NIKÉ SE Fonyód              

Férfi U16              -65 kg              (6)    1    Mindák                László          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    DÉLCEG              JÓZSEF       Érdi SP SC                      

                                                       3    Karácsonyi           Dávid           Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                             Csurmán              András         NIKÉ SE Fonyód              

                                                       5    SEBŐK                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

                                                             Halmos                Tamás          Felcsúti Birkózó Iskola       

Férfi U16              -75 kg              (4)    1    Sebestyén             Zoltán          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    PETERKA             MÁRK          Pestszentimrei BSE           

                                                       3    Károlyi                 János          Kőbánya SC                    

                                                       3    Ordacsi                Dávid           Felcsúti Birkózó Iskola       

Férfi U16              -85 kg              (5)    1    SZÁRAZ               PÉTER         Érdi SP SC                      

                                                       2    Illés                    Lajos           Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Ferencz               Sándor         Kertvárosi BSC                 

                                                       3    Orosz                  Tibor           Kőbánya SC                    

                                                       5    Hoksza                Roland         Kertvárosi BSC                 

Férfi U16              -95 kg              (2)    1    Balogh                László          Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       2    Gazdag                Renátó         Pestszentimrei BSE           

Férfi U16              +95 kg             (3)    1    Repcsák              Richárd        Dunaharaszti MTK             

                                                       2    BALOGH              ATTILA         Érdi SP SC                      

                                                       3    Stampel                János          Kőbánya SC                    

Női U18               -55 kg              (1)    1    Ancsin                 Boglárka       Kertvárosi BSC                 

Női U18               +70 kg             (3)    1    Sárkány                Vivien          Kőbánya SC                    

                                                       2    Varsányi              Dorina         Dunaharaszti MTK             

                                                       3    Reked Nagy          Nóra            Pestszentimrei BSE           

Férfi U18              -60 kg              (1)    1    Utasi                   Zsolt            Pestszentimrei BSE           

Férfi U18              -70 kg              (3)    1    Horváth               Viktor           NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    Kabály                 Arszen         NIKÉ SE Fonyód              

                                                       3    Bukovenszki          Dominik       Pestszentimrei BSE           

Férfi U18              -90 kg              (1)    1    Baritz                   Máté            Kőbánya SC                    

Férfi U18              +100 kg            (3)    1    LÁNG                  ZSOLT         Vasas SC                        

                                                       2    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                      

                                                       3    Balla                    András         Kőbánya SC                    

Női U21               -55 kg              (2)    1    Ancsin                 Boglárka       Kertvárosi BSC                 

Női U21               +80 kg             (2)    1    Sárkány               Vivien          Kőbánya SC                    

                                                       2    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE           

Férfi U21              -115 kg            (1)    1    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                      

Férfi U21              +115 kg            (2)    1    LÁNG                  ZSOLT         Vasas SC                        

                                                       2    NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

Női Felnőtt           -55 kg              (1)    1    Ancsin                 Boglárka       Kertvárosi BSC                 

Női Felnőtt           -95 kg              (1)    1    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE           

Női Felnőtt           +95 kg             (1)    1    Sárkány               Vivien          Kőbánya SC                    

Férfi Felnőtt         -70 kg              (3)    1    Horváth               Viktor           NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    Sebestyén             Zoltán          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       3    Mindák                László          NIKÉ SE Fonyód              

Férfi Felnőtt         -100 kg            (2)    1    Pohoryják            István          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    Molnár                 József          NIKÉ SE Fonyód              

Férfi Felnőtt         -115 kg            (1)    1    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                      

Férfi Felnőtt         +115 kg            (1)    1    NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

Férfi Felnőtt         open               (3)    1    Kathonay             Károly          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

                                                       3    Pohoryják            István          NIKÉ SE Fonyód                           

 
Fényező Kupa, Érd

KAMION FÉNYEZŐ KUPA 2013.

NEMZETKÖZI FELNŐTT, U-21, U-18, U-16, U-14, U12, NŐI ÉS FÉRFI SUMO VÁLOGATÓVERSENY,

U-8, U10 NEMZETKÖZI VERSENY

Érd, Batthyány Általános Iskola Tornacsarnok, 2013. január 13.

U-8 fiú-leány         -23 kg              (6)    1    VIRÁG                 HENRIK        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    FEIK                    LÁZÁR         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    JAKAB                 DÁNIEL        Érdi SP SC                       Hungary

                                                             GAZSI                 MÁTÉ           Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

                                                       5    BALJER               KITTI           Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

                                                             Hajdu                  Lehel           Pestszentimrei BSE            Hungary

U-8 fiú-leány         -26 kg              (4)    1    PALOTÁS             PÉTER         Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

                                                       2    TÓT-SUSZT          ÁDÁM          Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    HEGYI                 TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    NAGY                  NIMRÓD       Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

U-8 fiú-leány         +30 kg             (3)    1    MAJOR                ZOLTÁN       Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    METZL                 MILÁN          Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    KOVÁCS              BÁLINT         Budajenő Birkózó Klub        Hungary

 

U-10 fiú-leány       -25 kg              (2)    1    PAPP                   BARNABÁS    DNC                               Hungary

                                                       2    NEDVIG               MÁTHÉ         Érdi SP SC                       Hungary

U-10 fiú-leány       -30 kg              (8)    1    Lázár                   Csaba          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    Rein                    Vilmos         Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       3    Buzsi                   Tamás          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                             VIRÁG                 ISTVÁN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    Ferencz               Petra            Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                             BÍRÓ                   BOTOND      Érdi SP SC                       Hungary

                                                       7    Marzec                 Jakub           KS ONI Lublin                   Poland

                                                             BALJER               ROXÁNA       Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

U-10 fiú-leány       -35 kg              (2)    1    MAJOR                ZOLTÁN       Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    PALOTÁS             VIKTÓRIA     Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

U-10 fiú-leány       -40 kg              (4)    1    BARABÁS-KISS      ZÉTÉNY       Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       2    MARILIIS              VAHTER       Sakura EST                      Estonia

                                                       3    BEDŐHÁZY           LILI              Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    KRAUSZ               ISTVÁN         Budajenő Birkózó Klub        Hungary

U-10 fiú-leány       -45 kg              (1)    1    SZILÁGYI             BARNABÁS    Pestszentimrei BSE            Hungary

U-10 fiú-leány       +45 kg             (3)    1    NAGY                  GERGELY     Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    ORBÁN                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    BERNVALLNER      LÁSZLÓ        Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

Női U12               -35 kg              (2)    1    KARFÉRFI            KUKK           Sakura EST                      Estonia

                                                       2    BARTA                 KITTI           Érdi SP SC                       Hungary

Női U12               -45 kg              (4)    1    Rekedt Nagy         Réka            Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    SIPOS                  BOGLÁRKA   Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    MARILIIS              VAHTER       Sakura EST                      Estonia

                                                       3    BEDŐHÁZY           LILI              Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U12              -35 kg              (5)    1    Yess                   Máté            Váci Forma SE                  Hungary

                                                       2    TÓT-SUSZT          TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    Buzsi                   Ádám           Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    VIRÁG                 ISTVÁN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    LUKÁCS               FERENC       Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U12              -45 kg              (7)    1    BURIJ                  ANATOLIJ     Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    MEZEI                 PATRIK        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    MEZEI                 DOMINIK      Érdi SP SC                       Hungary

                                                             Jakub                  Polakowski   UKS Sorga Zamosc            Poland

                                                       5    GREMSBERGER    EDVIN          DNC                               Hungary

                                                             Rein                    MIklós          Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       7    SZILÁGYI             BARNABÁS    Pestszentimrei BSE            Hungary

Férfi U12              -55 kg              (4)    1    KLÁNYI                KRISZTOFER DNC                               Hungary

                                                       2    NAGY                  GERGELY     Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    HORVÁTH            BENCE         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       4    BERNVALLNER      LÁSZLÓ        Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

Férfi U12              -65 kg              (2)    1    ORBÁN                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    HETEY                 LÁSZLÓ        Budajenő Birkózó Klub        Hungary

Férfi U12              +65 kg             (2)    1    Bata                    Márton         Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       2    BEDŐHÁZY           ZSOLT         Érdi SP SC                       Hungary

Női U14               -35 kg              (1)    1    KARFÉRFI            KUKK           Sakura EST                      Estonia

Női U14               -45 kg              (2)    1    Rekedt Nagy         Réka            Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    SIPOS                  BOGLÁRKA   Érdi SP SC                       Hungary

Női U14               -55 kg              (1)    1    Ferencz               Brigitta         Kertvárosi BSC                  Hungary

 

 

Férfi U14             -35 kg             (2)      1    BERTA                 MIKE            Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    Sokoluk               Patryk          KS ONI Lublin                   Poland

Férfi U14              -40 kg              (2)    1    VÁNCZA               ISTVÁN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    IGNATY               ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

Férfi U14              -45 kg              (4)    1    Hubert                 Deborowski   UKS Lubzina                     Poland

                                                       2    BUZÁS                 PATRIK        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    MEZEI                 PATRIK        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       4    MEZEI                 DOMINIK      Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U14              -50 kg              (4)    1    VÉGH                  RICHÁRD      Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    GEORGY             ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       3    Rein                    Péter            Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       4    VIRLICS               MÁRTON      Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

Férfi U14              -55 kg              (2)    1    Budavári              Levente        Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       2    NEDBALEK            BALÁZS        Szolnoki MÁV SE               Hungary

Férfi U14              -65 kg              (3)    1    ADRIAN               MATSO        Sakura EST                      Estonia

                                                       2    Gazdag                Gergely        Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    SINKÓ                 DÉNES         Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U14              -70 kg              (1)    1    IVAN                   KURINNOY    RUSSIA, Borec                  Russian

Férfi U14              -75 kg              (2)    1    PATAKI                SÁMUEL       Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    TAMÁS                PATRIK        Érdi SP SC                       Hungary

Női U16               -45 kg              (1)    1    VÁNCZA               IVETT          Érdi SP SC                       Hungary

Női U16               -55 kg              (1)    1    SIRELIN               IGO             Sakura EST                      Estonia

Női U16               +65 kg             (3)    1    PATHRICIA           MATSO        Sakura EST                      Estonia

                                                       2    GRETHA              TEESALU      Sakura EST                      Estonia

                                                       3    BÉKÉSI                BIANKA        DNC                               Hungary

 

Férfi U16              -50 kg              (5)    1    Piotr                    Wiktor          UKS Lubzina                     Poland

                                                       2    KOVÁCS              BENCE         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    IGNATY               ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       3    GEORGY             ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       5    NAGY                  KRISZTIÁN    Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U16              -55 kg              (4)    1    PETERKA             MARTIN        Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    Gazdag                Mátyás         Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       3    Gerják                 Sándor         Miskolc                           Hungary

                                                       4    AGRIS                 TAMJARV     Sakura EST                      Estonia

Férfi U16              -65 kg              (9)    1    ARTUR                BAIKOV        Sakura EST                      Estonia

                                                       2    SZABADFÖLDI       LEON           Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    Mateusz               Polakowski   UKS Sorga Zamosc            Poland

                                                             DÉLCEG              JÓZSEF       Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    PETERKA             MÁRK          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                             NEDVIG               TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       7    SEBŐK                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                             ADRIAN               MATSO        Sakura EST                      Estonia

                                                       9    SINKÓ                 DÉNES         Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U16              -75 kg              (5)    1    Szávai                  Zsolt            Abony                             Hungary

                                                       2    ARDO                  PAJUR         MK Juhan EST                  Estonia

                                                       3    IVAN                   KURINNOY    RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       3    PATAKI                SÁMUEL       Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    JAKAB                 MÁTÉ           Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U16              -85 kg              (5)    1    LAJSZ                 DOMINIK      Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    OLÁH                  TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    SZÁRAZ               PÉTER         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    Ferencz               Sándor         Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       5    ORDACSI             DÁVID          Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

Férfi U16              -95 kg              (4)    1    Karol                   König          UKS Sorga Zamosc            Poland

                                                       2    Balogh                László          Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       3    ANTERO              KALDMA       Sakura EST                      Estonia

                                                       3    Gazdag                Renátó         Pestszentimrei BSE            Hungary

Férfi U16              +95 kg             (3)    1    JOÓ                    ÁKOS           KSI                                 Hungary

                                                       2    BALOGH              ATTILA         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    OLIVER                VALDRE       Sakura EST                      Estonia

Női U18               -50 kg              (1)    1    VÁNCZA               IVETT          Érdi SP SC                       Hungary

Női U18               -55 kg              (1)    1    SIRELIN               IGO             Sakura EST                      Estonia

Női U18               -60 kg              (1)    1    Szabó                  Eliana          Kertvárosi BSC                  Hungary

Női U18               -70 kg              (1)    1    Nagy                   Zsuzsanna    Váci Forma SE                  Hungary

Női U18               +70 kg             (4)    1    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    PÉTERVÁRI           DZSENIFER   DNC                               Hungary

                                                       3    PATHRICIA           MATSO        Sakura EST                      Estonia

                                                       3    GRETHA              TEESALU      Sakura EST                      Estonia

Férfi U18              -60 kg              (7)    1    BOROS                GÁBOR        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    KOVÁCS              BENCE         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    BÁRKÁNYI            SÁNDOR      Érdi SP SC                       Hungary

                                                             DÉLCEG              JÓZSEF       Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    Gerják                 Sándor         Miskolc                           Hungary

                                                             LÁZÁR                 BALÁZS        Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       7    AGRIS                 TAMJARV     Sakura EST                      Estonia

Férfi U18              -70 kg              (3)    1    Grzegorz              Wiktor          UKS Lubzina                     Poland

                                                       2    ARTUR                BAIKOV        Sakura EST                      Estonia

                                                       3    KEVIN                  BARQUEIRO  Renens CH                 Switzerland

Férfi U18              -80 kg              (6)    1    NAGY                  PÉTER         Váci Forma SE                  Hungary

                                                       2    FEKETE               ATTILA         Váci Forma SE                  Hungary

                                                       3    ARDO                  PAJUR         MK Juhan EST                  Estonia

                                                             BÓDI                   DÁNIEL        Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       5    Kedzierski            MAteusz        KS ONI Lublin                   Poland

                                                             SZÁRAZ               PÉTER         Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U18              -90 kg              (6)    1    KONSTANTIN        ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       2    MAXIM                 LUGANSKIY   RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       3    Rafal                   Glodek         UKS Lubzina                     Poland

                                                             OLÁH                  TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    ANTERO              KALDMA       Sakura EST                      Estonia

                                                             LAJSZ                 DOMINIK      Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U18              -100 kg            (1)    1    Karol                   König          UKS Sorga Zamosc            Poland

Férfi U18              +100 kg            (3)    1    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    OLIVER                VALDRE       Sakura EST                      Estonia

                                                       3    BALOGH              ATTILA         Érdi SP SC                       Hungary

Női U21               -55 kg              (1)    1    Demidowska         Malgorzata    KS ONI Lublin                   Poland

Női U21               -60 kg              (1)    1    MÁTRAI                AMANDA       Érdi SP SC                       Hungary

Női U21               -65 kg              (1)    1    Gerják                 Edit             Miskolc                           Hungary

Női U21               -70 kg              (2)    1    KATONA              ENIKŐ          Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    Nagy                   Zsuzsanna    Váci Forma SE                  Hungary

Női U21               -80 kg              (1)    1    GIORGIA              SCANNICCHIO Italy                              Italy

Női U21               +80 kg             (1)    1    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE            Hungary

Férfi U21              -60 kg              (7)    1    BÁRKÁNYI            SÁNDOR      Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    KOVÁCS              PÉTER         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    HAJCSIK              ISTVÁN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                             ALEXANDRE         REICHENBAC                                     Renens CH                 Switzerland

                                                       5    BOROS                GÁBOR        Érdi SP SC                       Hungary

                                                             LEMÁK                 VIKTOR        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       7    LÁZÁR                 BALÁZS        Pestszentimrei BSE            Hungary

Férfi U21              -70 kg              (5)    1    SÁROSI               JÁNOS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    EIRIK ENGER        BJORGEN     Norway                           Norway

                                                       3    POVÁZSAY           ÁKOS           Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       4    Kállai                   Roland         Abony                             Hungary

                                                       5    KEVIN                  BARQUEIRO  Renens CH                 Switzerland

Férfi U21              -85 kg             (11)    1    BATYR                 ALTYEV        RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       2    ABDURAKHIM        AKHMADALIEV RUSSIA, Borec                Russian

                                                       3    MAXIM                 LUGANSKIY   RUSSIA, Borec                  Russian

                                                             NAGY                  PÉTER         Váci Forma SE                  Hungary

                                                       5    NAGY                  MIHÁLY        Váci Forma SE                  Hungary

                                                             PRIM                   MARTIN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       7    JOAKIM SANDBERG RUSVIK      Norway                           Norway

                                                             BODORKOS          DÁNIEL        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       9    FLÓRIÁN              KRISTÓF      DNC                               Hungary

                                                             Szabó                  Dániel          Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       --    BÖHM                 DÁVID          KSI                                 Hungary

 

Férfi U21              -100 kg            (1)    1    KONSTANTIN        ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

Férfi U21              -115 kg            (1)    1    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U21              +115 kg            (3)    1    KONSTANTIN        ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       2    LÁNG                  ZSOLT         Vasas SC                         Hungary

                                                       3    NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

Felnőtt női           -55 kg              (2)    1    LEMÁK                 DIÁNA          Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    MÁTRAI                AMANDA       Érdi SP SC                       Hungary

Felnőtt női           -65 kg              (2)    1    Magdalena           Macios         UKS Lubzina                     Poland

                                                       2    FÁBIÁN                VIKTÓRIA     Leányfalui SzKSE               Hungary

Felnőtt női           -80 kg              (3)    1    FORGÓ               FRUZSINA    Vasas SC                         Hungary

                                                       2    KATONA              ENIKŐ          Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    GIORGIA              SCANNICCHIO Italy                             Italy

Felnőtt női           +95 kg             (4)    1    SHARRAN            ALEXANDER  Great Britain               Great Britain

                                                       2    MAKAI                 ERIKA          Szolnoki MÁV SE               Hungary

                                                       3    KÁLLÓ                 GYÖNGYI     Leányfalui SzKSE               Hungary

                                                       3    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE            Hungary

Felnőtt női           open               (3)          KÁLLÓ                 GYÖNGYI     Leányfalui SzKSE               Hungary

                                                             MAKAI                 ERIKA          Szolnoki MÁV SE               Hungary

                                                             SHARRAN            ALEXANDER  Great Britain               Great Britain

/Open kategória végeredménye többszörös körbeverés után sem dőlt el, az angol Sharran Alexandernek ajánlották fel a kupát és az aranyérmet/

Felnőtt férfi          -70 kg              (8)    1    SÁROSI               JÁNOS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    EIRIK ENGER        BJORGEN     Norway                           Norway

                                                       3    POVÁZSAY           ÁKOS           Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                             KECSKÉS             PÉTER         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    NOLANE              MERMINOT   Renens CH                 Switzerland

                                                             ALEXANDRE         REICHENBAC                                     Renens CH                 Switzerland

                                                       7    KEVIN                  BARQUEIRO  Renens CH                 Switzerland

                                                             MICHAEL              LEONE         Renens CH                 Switzerland

Felnőtt férfi          -85 kg             (13)    1    BATYR                 ALTYEV        RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       2    ISLAM                  ALYKPACHE  RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       3    HLAVATI               DÁNIEL        DNC                               Hungary

                                                             ABDURAKHIM        AKHMADALIEV RUSSIA, Borec                Russian

                                                       5    JOAKIM SANDBERG                RUSVIK Norway                       Norway

                                                             MAXIM                 LUGANSKIY   RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       7    CZAKÓ                ZOLTÁN       Abony                             Hungary

                                                             PRIM                   MARTIN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       9    ADRIANO             ROGGERI     Renens CH                 Switzerland

                                                             NÉMETH              NORMAN      Leányfalui SzKSE               Hungary

                                                             Czulowski             Wienczyslaw KS ONI Lublin                   Poland

                                                       --    Kedzierski            MAteusz        KS ONI Lublin                   Poland

                                                             CHARLES             DUBATH       Renens CH                 Switzerland

Felnőtt férfi          -100 kg           (10)    1    FEKETE               ZOLTÁN       DNC                               Hungary

                                                       2    SZIDOR               GÁBOR        DNC                               Hungary

                                                       3    PRIM                   ROLAND       Érdi SP SC                       Hungary

                                                             TEMESI                SEBESTYÉN  KSI                                 Hungary

                                                       5    ROBOTKA            LÁSZLÓ        DNC                               Hungary

                                                             CRISTOFFER        LOENNCEKEN Norway                                    Norway

                                                       7    GUILLAUME          ISCHER        Renens CH                 Switzerland

                                                             PELLER                CSABA         DNC                               Hungary

                                                       9    TAKÁCS                ÁRON         DNC                               Hungary

                                                             KONSTANTIN        ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

Felnőtt férfi          -115 kg            (4)    1    ANDREA              EPIRO          Italy                                Italy

                                                       2    Guti                     Zoltán          Abony                             Hungary

                                                       3    POCSKAI              SZABOLCS    KSI                                 Hungary

                                                       3    METZL                 ÁDÁM          Érdi SP SC                       Hungary

Felnőtt férfi          +115 kg            (6)    1    NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    NEDBALEK            FERENC       Szolnoki MÁV SE               Hungary

                                                       3    ANDERS GRIZZELY                  Fegeri                             Norway  Norway

                                                             PROZOR              YEVUENIY     Ukraina                           Ukraine

                                                       5    BRAGE                MORK          Norway                           Norway

                                                             RICHARD             NEAL           Renens CH                 Switzerland

Felnőtt férfi          open              (16)    1    Guti                     Zoltán          Abony                             Hungary

                                                       2    METZL                 ÁDÁM          Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    CRISTOFFER        LOENNCEKEN Norway                         Norway

                                                             PRIM                   ROLAND       Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    JOAKIM SANDBERG                 RUSVIK Norway                Norway

                                                             NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       7    ANDERS GRIZZELY                  Fegeri                             Norway  Norway

                                                             GUILLAUME          ISCHER        Renens CH                 Switzerland

                                                       9    ADRIANO             ROGGERI     Renens CH                 Switzerland

                                                             PROZOR              YEVUENIY     Ukraina                           Ukraine

                                                             BRAGE                MORK          Norway                           Norway

                                                             EIRIK ENGER        BJORGEN     Norway                           Norway

                                                       --    CZAKÓ                ZOLTÁN       Abony                             Hungary

                                                             LÁNG                  ZSOLT         Vasas SC                         Hungary

                                                             ANDREA              EPIRO          Italy                                Italy

                                                             NEDBALEK            FERENC       Szolnoki MÁV SE               Hungary

 

 
UP Olimpia, Érd (2012)

  Sumo Utánpótlás Olimpia                             2030 Érd, Batthyány Általános Iskola 2012.11.25.

  Kamion Fényező Kupa                                 

 

DiákI-II Fiú            -20 kg              (4)    1    FEIK                    LÁZÁR         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    JAKAB                 DÁNIEL        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    VALÓCZKI            BENCE         Érdi SP SC                       Hungary

DiákI-II Fiú            -25kg              (4)    1    VIRÁG                 HENRIK        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    PAPP                   BARNABÁS    DNC                               Hungary

                                                       3    TÓT-SUSZT          ÁDÁM          Érdi SP SC                       Hungary

DiákI-II Fiú            -30 kg              (9)    1    Lázár                   Csaba          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    GACSAL               GERGELY     Váci Forma SE                  Hungary

                                                       3    Zentai                  Kán             Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                  3         ESZES                 ÁDÁM          Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       5    Buzsi                   Ádám           Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                             Buzsi                   Tamás          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       7    Rein                    Vilmos         Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                             BÍRÓ                   BOTOND      Érdi SP SC                       Hungary

                                                       --    VIRÁG                 ISTVÁN        Érdi SP SC                       Hungary

DiákI-II Fiú            -35 kg              (5)    1    BARABÁS-KISS      ZÉTÉNY       Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       2    TÓT-SUSZT          TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    LUKÁCS               FERENC       Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    METZL                 MILÁN          Érdi SP SC                       Hungary

DiákI-II Fiú            -40 kg              (5)    1    Rein                    MIklós          Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       2    Varsányi              László          Váci Forma SE                  Hungary

                                                       3    GREMSBERGER    EDVIN          DNC                               Hungary

                                                       3    KRAUSZ               ISTVÁN         Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       5    HUSZÁK               ATTILA         Pestszentimrei BSE            Hungary

DiákI-II Fiú            -50 kg              (6)    1    HORVÁTH            BENCE         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    ORBÁN                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    DÁVID                  LEVENTE      Érdi SP SC                       Hungary

                                                  3         NAGY                  GERGELY     Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    Kisberdo              Balázs          Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                             EGRI                   ZALÁN          Érdi SP SC                       Hungary

DiákI-II Fiú            +50 kg             (3)    1    BEDŐHÁZY           ZSOLT         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    Bata                    Márton         Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       3    HETEY                 LÁSZLÓ        Budajenő Birkózó Klub        Hungary

DiákI-II Leány        -25 kg              (1)    1    BALJER               ROXÁNA       Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

DiákI-II Leány        -30 kg              (1)    1    FERENCZ             PETRA         Újpesti TE                        Hungary

DiákI-II Leány        -40 kg              (1)    1    BEDŐHÁZY           LILI              Érdi SP SC                       Hungary

DiákII-III Fiú          -35 kg              (1)    1    Yess                   Máté            Váci Forma SE                  Hungary

DiákII-III Fiú          -40 kg              (6)    1    VÁNCZA               ISTVÁN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    BUZÁS                 PATRIK        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    BERTA                 MIKE            Érdi SP SC                       Hungary

                                                      3     Gremsberger         Bertalan        DNC                               Hungary

                                                       5    SZŐLLŐSY           KRISZTIÁN    Érdi SP SC                       Hungary

                                                             DÉLCEG              EDVÁRD       Érdi SP SC                       Hungary

DiákII-III Fiú          -45 kg              (6)    1    LÉVAI                  TAMÁS         DNC                               Hungary

                                                       2    VÉGH                  ARTÚR         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    NAGY                  JÓZSEF       Váci Forma SE                  Hungary

                                                      3     VÉGH                  RICHÁRD      Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    VIRLICS               MÁRTON      Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

                                                             FEHÉR                GERGŐ        DNC                               Hungary

DiákII-III Fiú          -60 kg              (3)    1    KLÁNYI                KRISZTOFE   DNC                               Hungary

                                                       2    FULLAI                BENCE         Váci Forma SE                  Hungary

                                                       3    ESZES                 BALÁZS        Budajenő Birkózó Klub        Hungary

DiákII-III Fiú          +60 kg             (4)    1    GOLEJ                MÁRTON      Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    Gazdag                Gergely        Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    TAMÁS                PATRIK        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    SINKÓ                 DÉNES         Érdi SP SC                       Hungary

DiákII-III Leány      -35 kg              (1)    1    SIPOS                  BOGLÁRKA   Érdi SP SC                       Hungary

DiákII-III Leány      -45 kg              (1)    1    Rekedt Nagy         Réka            Pestszentimrei BSE            Hungary

DiákII-III Leány      +45 kg             (2)    1    Hortobágyi           Eszter          Dunaharaszti MTK              Hungary

                                                       2    FERENCZ             BRIGITTA     Újpesti TE                        Hungary

DiákIV-V Fiú          -55 kg              (6)    1    KOVÁCS              BENCE         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    LÁZÁR                 BALÁZS        Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    PETERKA             MARTIN        Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                      3     Gerják                 Sándor         Miskolc                           Hungary

                                                       5    NAGY                  KRISZTIÁN    Érdi SP SC                       Hungary

                                                             Rusits                  Ádám           Kertvárosi BSC                  Hungary

 

DiákIV-V Fiú          -65 kg              (5)    1    DÉLCEG              JÓZSEF       Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    Karácsonyi           Dávid           Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       3    PETERKA             MÁRK          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    Dávid                  Adorján        Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       5    SEBŐK                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

DiákIV-V Fiú          -75 kg              (6)    1    FEKETE               ATTILA         Váci Forma SE                  Hungary

                                                       2    JAKOCSKA            JÁNOS        DNC                               Hungary

                                                       3    Hoksza                Roland         Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                      3     Illés                    Lajos           Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       5    JAKAB                 DÁNIEL        Érdi SP SC                       Hungary

                                                             Papp                   Norbert         Kertvárosi BSC                  Hungary

DiákIV-V Fiú          -85 kg              (5)    1    OLÁH                  TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    Szarka                 Bertalan        Váci Forma SE                  Hungary

                                                       3    SZÁRAZ               PÉTER         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    FERENCZ             SÁNDOR      Újpesti TE                        Hungary

                                                       5    ORDACSI             DÁVID          Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

DiákIV-V Fiú          -95 kg              (2)    1    LAJSZ                 DOMINIK      Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    Gazdag                Renátó         Pestszentimrei BSE            Hungary

DiákIV-V Fiú          +95 kg             (2)    1    Repcsák              Richárd        Dunaharaszti MTK              Hungary

                                                       2    BALOGH              ATTILA         Érdi SP SC                       Hungary

DiákIV-V Leány      -50 kg              (1)    1    VÁNCZA               IVETT          Érdi SP SC                       Hungary

DiákIV-V Leány      -60 kg              (1)    1    VITEK                  ADRIEN        DNC                               Hungary

DiákIV-V Leány      -65 kg              (1)    1    DÉLCEG              EMESE         Érdi SP SC                       Hungary

DiákIV-V Leány      +65 kg             (5)    1    Sárkány               Vivien          Kőbánya SC                     Hungary

                                                       2    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    Varsányi              Dorina         Dunaharaszti MTK              Hungary

                                                       3    PÉTERVÁRI           DZSENIFER   DNC                               Hungary

                                                       5    BÉKÉSI                BIANKA        DNC                               Hungary

 

 
Junior ob, Érd (2012)

  2012. évi U-21 Junior Országos Bajnokság                                             

  2030 Érd, Batthyány Általános Iskola                                      2012.11.25.

 

                                                                               

 

Men U21              -60 kg              (2)    1    KOVÁCS              BENCE         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    HAJCSIK              ISTVÁN        Érdi SP SC                       Hungary

Men U21              -70 kg              (1)    1    JAKOCSKA            JÁNOS        DNC                               Hungary

Men U21              -85 kg              (9)    1    PRIM                   MARTIN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    NÉMETH              NORMAN      Leányfalui SzKSE               Hungary

                                                       3    LAJSZ                 DOMINIK      Érdi SP SC                       Hungary

                                                             METZL                 NORBERT     Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    BERECZKI            CSABA         DNC                               Hungary

                                                             FERENCZI            ADRIÁN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       7    OLÁH                  TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                             SZÁRAZ               PÉTER         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       9    Szabó                  Dániel          Kertvárosi BSC                  Hungary

Men U21              -115 kg            (1)    1    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

Women U21          -55 kg              (2)    1    DÉNES                MERCÉDES   Érdi SP SC                       Hungary

                                                                          2      VÁNCZA              IVETT          Érdi SP SC                       Hungary

Women U21          -60 kg              (5)    1    Szabó                  Eliana          Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       2    Kőrösi                 Éva             Kőbánya SC                     Hungary

                                                       3    Gerják                 Edit             Miskolc                           Hungary

                                                       4    VITEK                  ADRIEN        DNC                               Hungary

Women U21          -65 kg              (1)    1    DÉLCEG              EMESE         Érdi SP SC                       Hungary

Women U21          -70 kg              (3)    1    FORGÓ               FRUZSINA    Vasas SC                         Hungary

                                                       2    KATONA              ENIKŐ          Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    Nagy                   Zsuzsanna    Váci Forma SE                  Hungary

Women U21          +80 kg             (4)    1    Sárkány               Vivien          Kőbánya SC                     Hungary

                                                       2    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    PÉTERVÁRI           DZSENIFER   DNC                               Hungary

                                                       4    BÉKÉSI                BIANKA        DNC                               Hungary

                                                                               

 

 
Szumó-világbajnokság, Hong Kong (2012)

Férfi eredmények

Női eredmények

Junior eredmények

(a linkekre kattintva letölthetőek és megtekinthetőek az eredmények)

 


6. oldal / 6
Design by Next Level Design Lizenztyp CC
Elérhetőségeink