HIVATALOS WEBOLDAL / OFFICIAL WEBPAGE
Magyar Sumo Szakszövetség / Hungarian Sumo Federation
Eredmények
2014. 02.09. Nagysápi Országos Bajnokság eredményei

A verseny eredményei ide kattintva elérhető.

 
2014.01.12 Érd Kupa Nemzetközi Sumo verseny

A verseny eredményei ide kattintva letölthetők.

 
Érdi eredmények 2013.11.17

  Sumo Utánpótlás Olimpia, U-21 Országos Bajnokság                                    

  2030 Érd, Batthyány Általános Iskola                                                                              2013.11.17.

 

Eredmények

Diák U-8               -25 kg             (6)    1    VIRÁG                 HENRIK         Érdi SP SC                       

                                                       2    TALLIÁN               MÁTÉ           Pestszentimrei BSE             

                                                       3    VAKARCS             BALÁZS       Érdi SP SC                       

                                                             GAZSI                  MÁTÉ           Felcsúti Birkózó Iskola         

                                                       5    HAJDU                 KOLOS         Érdi SP SC                       

                                                             NIKOLICS              BALÁZS       Érdi SP SC                       

 

Diák I-II Leány       -25 kg             (01    1    BALJER                ROXÁNA       Felcsúti Birkózó Iskola         

Diák I-II Leány       -30 kg             (2)    1    Ferencz                Petra            Kertvárosi BSC                 

                                                       2    BALJER                KITTI            Felcsúti Birkózó Iskola         

Diák I-II Leány       -40 kg             (1)    1    ORBÁN                 DOMINIKA      Pestszentimrei BSE             

Diák I-II Leány       +40 kg             (2)    1    BEDŐHÁZY           LILI              Érdi SP SC                       

                                                       2    AROS                  VERONIKA     Érdi SP SC                       

 

Diák I-II Fiú           -25kg              (2)    1    FEIK                    LÁZÁR         Érdi SP SC                       

                                                       2    HAJDU                 LEHEL          Pestszentimrei BSE             

                                                            

Diák I-II Fiú           -30 kg             (8)    1    ESZES                  ÁDÁM          Budajenő Birkózó Klub         

                                                       2    Juhász                 Benjamin       DNC                               

                                                       3    PAPP                   BARNABÁS   DNC                               

                                                             Rein                    Vilmos          Kertvárosi BSC                 

                                                       5    BITÓ                    ZOLTÁN        Érdi SP SC                       

                                                             BÍRÓ                    BOTOND       Érdi SP SC                       

                                                       7    GYENES               BENCE          Érdi SP SC                       

                                                             NAGY                  NIMRÓD        Felcsúti Birkózó Iskola         

Diák I-II Fiú           -35 kg             (7)    1    Buzsi                   Tamás          Pestszentimrei BSE             

                                                       2    Lázár                   Csaba          Pestszentimrei BSE             

                                                       3    VIRÁG                 ISTVÁN         Érdi SP SC                       

                                                             MAJOR                 ZOLTÁN        Pestszentimrei BSE             

                                                       5    KOVÁCS              BÁLINT         Budajenő Birkózó Klub         

                                                             MÁCSODI              FERENC         Felcsúti Birkózó Iskola         

                                                       7    JAJECNIK              MARCEL        Felcsúti Birkózó Iskola         

Diák I-II Fiú           -40 kg             (4)    1    MÁRAI                  KENDE          Érdi SP SC                       

                                                       2    BARABÁS-KISS      ZÉTÉNY        Budajenő Birkózó Klub         

                                                       3    KIS                      ÁDÁM          Pestszentimrei BSE             

                                                       3    KOVÁCS               LEVENTE       Pestszentimrei BSE             

Diák I-II Fiú           -50 kg             (3)    1    Varsányi               László          Váci Forma SE                  

                                                       2    KRAUSZ               ISTVÁN         Budajenő Birkózó Klub         

                                                       3    SZILÁGYI              BARNABÁS   Pestszentimrei BSE             

Diák I-II Fiú           +50 kg             (2)    1    ORBÁN                 DÁVID          Pestszentimrei BSE             

                                                       2    NAGY                  GERGELY      Érdi SP SC                       

Diák II-III Leány     -45 kg             (1)    1    SIPOS                  BOGLÁRKA   Érdi SP SC                       

 

 

Diák II-III Leány     +45 kg             (5)    1    Ferencz                Brigitta          Kertvárosi BSC                 

                                                       2    Rekedt Nagy          Réka            Pestszentimrei BSE             

                                                       3    MIHÁLYI                FANNI           Pestszentimrei BSE             

                                                       3    SCHUMI                RAHEL          Pestszentimrei BSE             

                                                       5    SCHUMI                JANTE          Pestszentimrei BSE             

 

Diák II-III Fiú          -35 kg             (3)    1    LUKÁCS               FERENC        Érdi SP SC                       

                                                       2    Buzsi                   Ádám           Pestszentimrei BSE             

                                                       3    BAUER                 GERGŐ         Pestszentimrei BSE             

Diák II-III Fiú          -40 kg             (4)    1    BERTA                 MIKE            Érdi SP SC                       

                                                       2    CSÖRGŐ              HUGÓ           Érdi SP SC                       

                                                       3    TÓT-SUSZT           TAMÁS         Érdi SP SC                       

                                                       3    VAKARCS             ÁDÁM          Érdi SP SC                       

Diák II-III Fiú          -50 kg             (4)    1    VÉGH                  RICHÁRD       Érdi SP SC                       

                                                       2    VÉGH                  ARTÚR         Érdi SP SC                       

                                                       3    NAGY                  JÓZSEF        Váci Forma SE                  

                                                       3    GREMSBERGER       EDVIN           DNC                               

Diák II-III Fiú          -60 kg             (7)    1    KLÁNYI                KRISZTOFER  DNC                               

                                                       2    VARGA                DÁNIEL         Érdi SP SC                       

                                                       3    FODOR                 KENDE          Váci Forma SE                  

                                                             Kopasz                 Boldizsár       Dunaharaszti MTK              

                                                       5    Laczkó                 Márk            Kőbánya SC                     

                                                             HORVÁTH             BENCE          Érdi SP SC                       

                                                       7    Rein                    Péter            Kertvárosi BSC                 

Diák II-III Fiú          +60 kg             (4)    1    Gazdag                Gergely         Pestszentimrei BSE             

                                                       2    TAMÁS                PATRIK         Érdi SP SC                       

                                                       3    BEDŐHÁZY           ZSOLT          Érdi SP SC                       

                                                       3    Bata                    Márton          Kertvárosi BSC                 

 

Diák IV-V Leány    -50 kg             (1)    1    VÁNCZA              IVETT           Érdi SP SC                       

Diák IV-V Leány    +65 kg             (2)    1    Varsányi               Dorina          Dunaharaszti MTK              

                                                       2    Hortobágyi             Eszter          Dunaharaszti MTK              

 

Diák IV-V Fiú         -50 kg             (2)    1    Farkas                  József          Dunaharaszti MTK              

                                                       2    BUZÁS                 PATRIK         Érdi SP SC                       

Diák IV-V Fiú         -60 kg             (6)    1    CSÖRGŐ              VILMOS         Érdi SP SC                       

                                                       2    Gerják                  Sándor         Miskolc                           

                                                       3    Margitics               Iván             NIKÉ SE Fonyód                 

                                                             Gazdag                Mátyás         Kertvárosi BSC                 

                                                       5    VIRLICS                MÁRTON       Felcsúti Birkózó Iskola         

                                                             Orosz                  László          NIKÉ SE Fonyód                 

Diák IV-V Fiú         -75 kg             (8)    1    Sebestyén             Zoltán           NIKÉ SE Fonyód                 

                                                       2    Illés                     Lajos            Budajenő Birkózó Klub         

                                                       3    Ferencz                Sándor         Kertvárosi BSC                 

                                                             DÉLCEG                JÓZSEF        Érdi SP SC                       

                                                       5    PETERKA              MÁRK           Pestszentimrei BSE             

                                                             Karácsonyi            Dávid           Budajenő Birkózó Klub         

                                                       7    Mindák                 László          NIKÉ SE Fonyód                 

                                                             ORDACSI              DÁVID          Felcsúti Birkózó Iskola         

Diák IV-V Fiú         -85 kg             (2)    1    SZÁRAZ               PÉTER           Érdi SP SC                       

                                                       2    PATAKI                SÁMUEL        Érdi SP SC                       

 

 

Diák IV-V Fiú         -95 kg             (4)    1    LAJSZ                 DOMINIK        Érdi SP SC                       

                                                       2    MOLNÁR               TAMÁS         Érdi SP SC                       

                                                       3    Gazdag                Renátó          Pestszentimrei BSE             

                                                       3    Kőrösi                  Marcell          NIKÉ SE Fonyód                 

 

Diák IV-V Fiú         +95 kg             (3)    1    Repcsák               Richárd         Dunaharaszti MTK              

                                                       2    CZENTYE              ÁDÁM          Budajenő Birkózó Klub         

                                                       3    Balogh                 László          Budajenő Birkózó Klub         

Női U21                -55 kg             (1)    1    Ancsin                 Boglárka        Kertvárosi BSC                 

Női U21                -60 kg             (2)    1    Gerják                  Edit              Miskolc                           

                                                       2    LUKÁCS               ANITA          Érdi SP SC                       

Női U21                -65 kg             (1)    1    DÉLCEG                EMESE          Érdi SP SC                       

Női U21                +80 kg             (3)    1    Sárkány                Vivien           Kőbánya SC                     

                                                       2    FEKETE                 MÓNIKA        Hőszig-IsoteQ Szigetvár       

                                                       3    Rekedt Nagy          Nóra            Pestszentimrei BSE             

 

Férfi U21              -60 kg             (5)    1    Gazdag                Mátyás         Kertvárosi BSC                 

                                                       2    LEMÁK                 VIKTOR         Érdi SP SC                       

                                                       3    Gerják                  Sándor         Miskolc                           

                                                       3    CSÖRGŐ              VILMOS         Érdi SP SC                       

                                                       5    Utasi                    Zsolt            Pestszentimrei BSE             

Férfi U21              -70 kg             (6)    1    DÉLCEG                JÓZSEF        Érdi SP SC                       

                                                       2    Horváth                Viktor           NIKÉ SE Fonyód                 

                                                       3    Sebestyén             Zoltán           NIKÉ SE Fonyód                 

                                                             Mindák                 László          NIKÉ SE Fonyód                 

                                                       5    VAKARCS             TIBOR           Érdi SP SC                       

                                                             Kabály                 Arszen         NIKÉ SE Fonyód                 

Férfi U21              -85 kg             (3)    1    BODORKOS           DÁNIEL         Érdi SP SC                       

                                                       2    SÁROSI                JÁNOS         Érdi SP SC                       

                                                       3    FERENCZI              ADRIÁN        Érdi SP SC                       

Férfi U21              -100 kg            (3)    1    PRIM                    MARTIN         Érdi SP SC                       

                                                       2    LAJSZ                 DOMINIK        Érdi SP SC                       

                                                       3    Pohoryják              István           NIKÉ SE Fonyód                 

Férfi U21              -115 kg            (2)    1    SIPOS                  TAMÁS         Érdi SP SC                       

                                                       2    Molnár                  József          NIKÉ SE Fonyód                 

Férfi U21              +115 kg           (1)    1    NEMES                 DÁVID          Pestszentimrei BSE             

 

 

 
Felcsúti Sumo Kupa

Felcsúti Sumo Kupa

U-8, U-10, U-12 Leány - Fiú Országos Bajnokság

U-14, U-16, U-18 válogatóverseny, U-21 és felnőtt felkészülési verseny

8086 Felcsút, Fő u 135.                                                         

2013. 04. 14.

                                                                                                    

U-8 fiú-leány         -20 kg              (2)    1    FEIK                    LÁZÁR         Érdi SP SC                      

                                                       2    Baljer                   Kitti             Felcsúti Birkózó Iskola       

U-8 fiú-leány         -25 kg              (5)    1    TÓT-SUSZT          ÁDÁM          Érdi SP SC                      

                                                       2    Gazsi                   Máté            Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Goda                   Bertalan        Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Hajdu                  Lehel           Pestszentimrei BSE           

                                                       5    VIRÁG                 HENRIK        Érdi SP SC                      

U-8 fiú-leány         -30 kg              (3)    1    Juhász                 Benjamin      DNC                              

                                                       2    Palotás                Péter            Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Nagy                   Nimród         Felcsúti Birkózó Iskola       

U-8 fiú-leány         -35 kg              (2)    1    MAJOR                ZOLTÁN       Pestszentimrei BSE           

                                                       2    KOVÁCS              BÁLINT         Felcsúti Birkózó Iskola       

U-10 fiú-leány       -25 kg              (1)    1    Baljer                   Roxána        Felcsúti Birkózó Iskola       

U-10 fiú-leány       -30 kg              (6)    1    Máté                    Alex             Kőbánya SC                    

                                                       2    Buzsi                   Tamás          Pestszentimrei BSE           

                                                       3    Rein                    Vilmos         Kertvárosi BSC                 

                                                             Jajecnik               Marcell         Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       5    Borsos                       Viktória       Kőbánya SC                    

                                                             VIRÁG                 ISTVÁN        Érdi SP SC                      

U-10 fiú-leány       -35 kg              (4)    1    Lázár                   Csaba          Pestszentimrei BSE           

                                                       2    MAJOR                ZOLTÁN       Pestszentimrei BSE           

                                                       3    Mácsodi               Ferenc         Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Palotás                Viktória        Felcsúti Birkózó Iskola       

U-10 fiú-leány       -40 kg              (3)    1    KRAUSZ               ISTVÁN         Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       2    Berregi                 Balázs          Kőbánya SC                    

                                                       3    BEDŐHÁZY           LILI              Érdi SP SC                      

U-10 fiú-leány       -45 kg              (2)    1    Paunoch              Péter            Kőbánya SC                    

                                                       2    SZILÁGYI             BARNABÁS    Pestszentimrei BSE           

U-10 fiú-leány       +45 kg             (4)    1    ORBÁN                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

                                                       2    EGRI                   ZALÁN CSABA  Érdi SP SC                   

                                                       3    NAGY                  GERGELY     Érdi SP SC                      

                                                       3    Belvalner              László          Felcsúti Birkózó Iskola       

Női U12               -45 kg              (2)    1    Rekedt Nagy         Réka            Pestszentimrei BSE           

                                                       2    SIPOS                  BOGLÁRKA   Érdi SP SC                      

Férfi U12              -30 kg              (2)    1    Borsos                 Levente        Kőbánya SC                    

                                                       2    Feik                    Martin          Érdi SP SC                      

Férfi U12              -35 kg              (1)    1    Buzsi                   Ádám           Pestszentimrei BSE           

Férfi U12              -40 kg              (3)    1    MEZEI                 DOMINIK      Érdi SP SC                      

                                                       2    Rein                    Miklós          Kertvárosi BSC                 

                                                       3    TÓT-SUSZT          TAMÁS         Érdi SP SC                      

 

Férfi U12              -45 kg              (3)    1    BURIJ                  ANATOLIJ     Érdi SP SC                      

                                                       2    Könnyű                Mátyás         Kőbánya SC                    

                                                       3    Karai                   Miklós          Kőbánya SC                    

Férfi U12              -50kg              (4)    1    VÉGH                  ARTÚR         Érdi SP SC                      

                                                       2    MEZEI                 PATRIK        Érdi SP SC                      

                                                       3    Laczkó                 Márk            Kőbánya SC                    

                                                       3    HORVÁTH            BENCE         Érdi SP SC                      

Férfi U12              -55 kg              (3)    1    VARGA                DÁNIEL        Érdi SP SC                      

                                                       2    Pintér                  Zoltán          Kőbánya SC                    

                                                       3    NAGY                  Gergely                                            

Férfi U12              -60 kg              (2)    1    KLÁNYI                KRISZTOFER DNC                              

                                                       2    ORBÁN                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

Férfi U12              +65 kg             (2)    1    BEDŐHÁZY           ZSOLT         Érdi SP SC                      

                                                       2    Bata                    Márton         Kertvárosi BSC                 

Női U14               -45 kg              (2)    1    Rekedt Nagy         Réka            Pestszentimrei BSE           

                                                       2    SIPOS                  BOGLÁRKA   Érdi SP SC                      

Női U14               -55 kg              (1)    1    Ferencz               Brigitta         Kertvárosi BSC                 

Női U14               +65 kg             (1)    1    Hortobágyi           Eszter          Dunaharaszti MTK             

 

Férfi U14              -35 kg              (1)    1    BERTA                 MIKE            Érdi SP SC                      

Férfi U14              -40 kg              (2)    1    VÁNCZA               ISTVÁN        Érdi SP SC                      

                                                       2    GREMSBERGER    BERTALAN    DNC                              

Férfi U14              -45 kg              (1)    1    BUZÁS                 PATRIK        Érdi SP SC                      

Férfi U14              -50 kg              (3)    1    VÉGH                  RICHÁRD      Érdi SP SC                      

                                                       2    Virlics                  Márton         Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    MEZEI                 PATRIK        Érdi SP SC                      

Férfi U14              -65 kg              (2)    1    Gazdag                Gergely        Pestszentimrei BSE           

                                                       2    SINKÓ                 DÉNES         Érdi SP SC                      

Férfi U14              -+70kg             (3)    1    Orosz                  Tibor           Kőbánya SC                    

                                                       2    PATAKI                SÁMUEL       Érdi SP SC                      

                                                       3    Károlyi                 János          Kőbánya SC                    

Női U16               -50 kg              (1)    1    VÁNCZA               IVETT          Érdi SP SC                      

Női U16               +65 kg             (2)    1    Varsányi              Dorina         Dunaharaszti MTK             

Férfi U16              -55 kg              (3)    1    KOVÁCS              BENCE         Érdi SP SC                      

                                                       2    Farkas                 József          Dunaharaszti MTK             

                                                       3    Orosz                  László          NIKÉ SE Fonyód              

Férfi U16              -65 kg              (6)    1    Mindák                László          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    DÉLCEG              JÓZSEF       Érdi SP SC                      

                                                       3    Karácsonyi           Dávid           Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                             Csurmán              András         NIKÉ SE Fonyód              

                                                       5    SEBŐK                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

                                                             Halmos                Tamás          Felcsúti Birkózó Iskola       

Férfi U16              -75 kg              (4)    1    Sebestyén             Zoltán          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    PETERKA             MÁRK          Pestszentimrei BSE           

                                                       3    Károlyi                 János          Kőbánya SC                    

                                                       3    Ordacsi                Dávid           Felcsúti Birkózó Iskola       

Férfi U16              -85 kg              (5)    1    SZÁRAZ               PÉTER         Érdi SP SC                      

                                                       2    Illés                    Lajos           Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       3    Ferencz               Sándor         Kertvárosi BSC                 

                                                       3    Orosz                  Tibor           Kőbánya SC                    

                                                       5    Hoksza                Roland         Kertvárosi BSC                 

Férfi U16              -95 kg              (2)    1    Balogh                László          Felcsúti Birkózó Iskola       

                                                       2    Gazdag                Renátó         Pestszentimrei BSE           

Férfi U16              +95 kg             (3)    1    Repcsák              Richárd        Dunaharaszti MTK             

                                                       2    BALOGH              ATTILA         Érdi SP SC                      

                                                       3    Stampel                János          Kőbánya SC                    

Női U18               -55 kg              (1)    1    Ancsin                 Boglárka       Kertvárosi BSC                 

Női U18               +70 kg             (3)    1    Sárkány                Vivien          Kőbánya SC                    

                                                       2    Varsányi              Dorina         Dunaharaszti MTK             

                                                       3    Reked Nagy          Nóra            Pestszentimrei BSE           

Férfi U18              -60 kg              (1)    1    Utasi                   Zsolt            Pestszentimrei BSE           

Férfi U18              -70 kg              (3)    1    Horváth               Viktor           NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    Kabály                 Arszen         NIKÉ SE Fonyód              

                                                       3    Bukovenszki          Dominik       Pestszentimrei BSE           

Férfi U18              -90 kg              (1)    1    Baritz                   Máté            Kőbánya SC                    

Férfi U18              +100 kg            (3)    1    LÁNG                  ZSOLT         Vasas SC                        

                                                       2    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                      

                                                       3    Balla                    András         Kőbánya SC                    

Női U21               -55 kg              (2)    1    Ancsin                 Boglárka       Kertvárosi BSC                 

Női U21               +80 kg             (2)    1    Sárkány               Vivien          Kőbánya SC                    

                                                       2    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE           

Férfi U21              -115 kg            (1)    1    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                      

Férfi U21              +115 kg            (2)    1    LÁNG                  ZSOLT         Vasas SC                        

                                                       2    NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

Női Felnőtt           -55 kg              (1)    1    Ancsin                 Boglárka       Kertvárosi BSC                 

Női Felnőtt           -95 kg              (1)    1    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE           

Női Felnőtt           +95 kg             (1)    1    Sárkány               Vivien          Kőbánya SC                    

Férfi Felnőtt         -70 kg              (3)    1    Horváth               Viktor           NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    Sebestyén             Zoltán          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       3    Mindák                László          NIKÉ SE Fonyód              

Férfi Felnőtt         -100 kg            (2)    1    Pohoryják            István          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    Molnár                 József          NIKÉ SE Fonyód              

Férfi Felnőtt         -115 kg            (1)    1    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                      

Férfi Felnőtt         +115 kg            (1)    1    NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

Férfi Felnőtt         open               (3)    1    Kathonay             Károly          NIKÉ SE Fonyód              

                                                       2    NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE           

                                                       3    Pohoryják            István          NIKÉ SE Fonyód                           

 
Fényező Kupa, Érd

KAMION FÉNYEZŐ KUPA 2013.

NEMZETKÖZI FELNŐTT, U-21, U-18, U-16, U-14, U12, NŐI ÉS FÉRFI SUMO VÁLOGATÓVERSENY,

U-8, U10 NEMZETKÖZI VERSENY

Érd, Batthyány Általános Iskola Tornacsarnok, 2013. január 13.

U-8 fiú-leány         -23 kg              (6)    1    VIRÁG                 HENRIK        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    FEIK                    LÁZÁR         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    JAKAB                 DÁNIEL        Érdi SP SC                       Hungary

                                                             GAZSI                 MÁTÉ           Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

                                                       5    BALJER               KITTI           Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

                                                             Hajdu                  Lehel           Pestszentimrei BSE            Hungary

U-8 fiú-leány         -26 kg              (4)    1    PALOTÁS             PÉTER         Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

                                                       2    TÓT-SUSZT          ÁDÁM          Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    HEGYI                 TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    NAGY                  NIMRÓD       Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

U-8 fiú-leány         +30 kg             (3)    1    MAJOR                ZOLTÁN       Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    METZL                 MILÁN          Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    KOVÁCS              BÁLINT         Budajenő Birkózó Klub        Hungary

 

U-10 fiú-leány       -25 kg              (2)    1    PAPP                   BARNABÁS    DNC                               Hungary

                                                       2    NEDVIG               MÁTHÉ         Érdi SP SC                       Hungary

U-10 fiú-leány       -30 kg              (8)    1    Lázár                   Csaba          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    Rein                    Vilmos         Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       3    Buzsi                   Tamás          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                             VIRÁG                 ISTVÁN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    Ferencz               Petra            Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                             BÍRÓ                   BOTOND      Érdi SP SC                       Hungary

                                                       7    Marzec                 Jakub           KS ONI Lublin                   Poland

                                                             BALJER               ROXÁNA       Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

U-10 fiú-leány       -35 kg              (2)    1    MAJOR                ZOLTÁN       Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    PALOTÁS             VIKTÓRIA     Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

U-10 fiú-leány       -40 kg              (4)    1    BARABÁS-KISS      ZÉTÉNY       Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       2    MARILIIS              VAHTER       Sakura EST                      Estonia

                                                       3    BEDŐHÁZY           LILI              Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    KRAUSZ               ISTVÁN         Budajenő Birkózó Klub        Hungary

U-10 fiú-leány       -45 kg              (1)    1    SZILÁGYI             BARNABÁS    Pestszentimrei BSE            Hungary

U-10 fiú-leány       +45 kg             (3)    1    NAGY                  GERGELY     Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    ORBÁN                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    BERNVALLNER      LÁSZLÓ        Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

Női U12               -35 kg              (2)    1    KARFÉRFI            KUKK           Sakura EST                      Estonia

                                                       2    BARTA                 KITTI           Érdi SP SC                       Hungary

Női U12               -45 kg              (4)    1    Rekedt Nagy         Réka            Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    SIPOS                  BOGLÁRKA   Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    MARILIIS              VAHTER       Sakura EST                      Estonia

                                                       3    BEDŐHÁZY           LILI              Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U12              -35 kg              (5)    1    Yess                   Máté            Váci Forma SE                  Hungary

                                                       2    TÓT-SUSZT          TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    Buzsi                   Ádám           Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    VIRÁG                 ISTVÁN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    LUKÁCS               FERENC       Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U12              -45 kg              (7)    1    BURIJ                  ANATOLIJ     Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    MEZEI                 PATRIK        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    MEZEI                 DOMINIK      Érdi SP SC                       Hungary

                                                             Jakub                  Polakowski   UKS Sorga Zamosc            Poland

                                                       5    GREMSBERGER    EDVIN          DNC                               Hungary

                                                             Rein                    MIklós          Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       7    SZILÁGYI             BARNABÁS    Pestszentimrei BSE            Hungary

Férfi U12              -55 kg              (4)    1    KLÁNYI                KRISZTOFER DNC                               Hungary

                                                       2    NAGY                  GERGELY     Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    HORVÁTH            BENCE         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       4    BERNVALLNER      LÁSZLÓ        Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

Férfi U12              -65 kg              (2)    1    ORBÁN                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    HETEY                 LÁSZLÓ        Budajenő Birkózó Klub        Hungary

Férfi U12              +65 kg             (2)    1    Bata                    Márton         Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       2    BEDŐHÁZY           ZSOLT         Érdi SP SC                       Hungary

Női U14               -35 kg              (1)    1    KARFÉRFI            KUKK           Sakura EST                      Estonia

Női U14               -45 kg              (2)    1    Rekedt Nagy         Réka            Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    SIPOS                  BOGLÁRKA   Érdi SP SC                       Hungary

Női U14               -55 kg              (1)    1    Ferencz               Brigitta         Kertvárosi BSC                  Hungary

 

 

Férfi U14             -35 kg             (2)      1    BERTA                 MIKE            Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    Sokoluk               Patryk          KS ONI Lublin                   Poland

Férfi U14              -40 kg              (2)    1    VÁNCZA               ISTVÁN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    IGNATY               ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

Férfi U14              -45 kg              (4)    1    Hubert                 Deborowski   UKS Lubzina                     Poland

                                                       2    BUZÁS                 PATRIK        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    MEZEI                 PATRIK        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       4    MEZEI                 DOMINIK      Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U14              -50 kg              (4)    1    VÉGH                  RICHÁRD      Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    GEORGY             ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       3    Rein                    Péter            Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       4    VIRLICS               MÁRTON      Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

Férfi U14              -55 kg              (2)    1    Budavári              Levente        Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       2    NEDBALEK            BALÁZS        Szolnoki MÁV SE               Hungary

Férfi U14              -65 kg              (3)    1    ADRIAN               MATSO        Sakura EST                      Estonia

                                                       2    Gazdag                Gergely        Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       3    SINKÓ                 DÉNES         Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U14              -70 kg              (1)    1    IVAN                   KURINNOY    RUSSIA, Borec                  Russian

Férfi U14              -75 kg              (2)    1    PATAKI                SÁMUEL       Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    TAMÁS                PATRIK        Érdi SP SC                       Hungary

Női U16               -45 kg              (1)    1    VÁNCZA               IVETT          Érdi SP SC                       Hungary

Női U16               -55 kg              (1)    1    SIRELIN               IGO             Sakura EST                      Estonia

Női U16               +65 kg             (3)    1    PATHRICIA           MATSO        Sakura EST                      Estonia

                                                       2    GRETHA              TEESALU      Sakura EST                      Estonia

                                                       3    BÉKÉSI                BIANKA        DNC                               Hungary

 

Férfi U16              -50 kg              (5)    1    Piotr                    Wiktor          UKS Lubzina                     Poland

                                                       2    KOVÁCS              BENCE         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    IGNATY               ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       3    GEORGY             ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       5    NAGY                  KRISZTIÁN    Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U16              -55 kg              (4)    1    PETERKA             MARTIN        Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    Gazdag                Mátyás         Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       3    Gerják                 Sándor         Miskolc                           Hungary

                                                       4    AGRIS                 TAMJARV     Sakura EST                      Estonia

Férfi U16              -65 kg              (9)    1    ARTUR                BAIKOV        Sakura EST                      Estonia

                                                       2    SZABADFÖLDI       LEON           Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    Mateusz               Polakowski   UKS Sorga Zamosc            Poland

                                                             DÉLCEG              JÓZSEF       Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    PETERKA             MÁRK          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                             NEDVIG               TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       7    SEBŐK                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                             ADRIAN               MATSO        Sakura EST                      Estonia

                                                       9    SINKÓ                 DÉNES         Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U16              -75 kg              (5)    1    Szávai                  Zsolt            Abony                             Hungary

                                                       2    ARDO                  PAJUR         MK Juhan EST                  Estonia

                                                       3    IVAN                   KURINNOY    RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       3    PATAKI                SÁMUEL       Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    JAKAB                 MÁTÉ           Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U16              -85 kg              (5)    1    LAJSZ                 DOMINIK      Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    OLÁH                  TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    SZÁRAZ               PÉTER         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    Ferencz               Sándor         Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       5    ORDACSI             DÁVID          Felcsúti Birkózó Iskola        Hungary

Férfi U16              -95 kg              (4)    1    Karol                   König          UKS Sorga Zamosc            Poland

                                                       2    Balogh                László          Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       3    ANTERO              KALDMA       Sakura EST                      Estonia

                                                       3    Gazdag                Renátó         Pestszentimrei BSE            Hungary

Férfi U16              +95 kg             (3)    1    JOÓ                    ÁKOS           KSI                                 Hungary

                                                       2    BALOGH              ATTILA         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    OLIVER                VALDRE       Sakura EST                      Estonia

Női U18               -50 kg              (1)    1    VÁNCZA               IVETT          Érdi SP SC                       Hungary

Női U18               -55 kg              (1)    1    SIRELIN               IGO             Sakura EST                      Estonia

Női U18               -60 kg              (1)    1    Szabó                  Eliana          Kertvárosi BSC                  Hungary

Női U18               -70 kg              (1)    1    Nagy                   Zsuzsanna    Váci Forma SE                  Hungary

Női U18               +70 kg             (4)    1    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    PÉTERVÁRI           DZSENIFER   DNC                               Hungary

                                                       3    PATHRICIA           MATSO        Sakura EST                      Estonia

                                                       3    GRETHA              TEESALU      Sakura EST                      Estonia

Férfi U18              -60 kg              (7)    1    BOROS                GÁBOR        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    KOVÁCS              BENCE         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    BÁRKÁNYI            SÁNDOR      Érdi SP SC                       Hungary

                                                             DÉLCEG              JÓZSEF       Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    Gerják                 Sándor         Miskolc                           Hungary

                                                             LÁZÁR                 BALÁZS        Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       7    AGRIS                 TAMJARV     Sakura EST                      Estonia

Férfi U18              -70 kg              (3)    1    Grzegorz              Wiktor          UKS Lubzina                     Poland

                                                       2    ARTUR                BAIKOV        Sakura EST                      Estonia

                                                       3    KEVIN                  BARQUEIRO  Renens CH                 Switzerland

Férfi U18              -80 kg              (6)    1    NAGY                  PÉTER         Váci Forma SE                  Hungary

                                                       2    FEKETE               ATTILA         Váci Forma SE                  Hungary

                                                       3    ARDO                  PAJUR         MK Juhan EST                  Estonia

                                                             BÓDI                   DÁNIEL        Budajenő Birkózó Klub        Hungary

                                                       5    Kedzierski            MAteusz        KS ONI Lublin                   Poland

                                                             SZÁRAZ               PÉTER         Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U18              -90 kg              (6)    1    KONSTANTIN        ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       2    MAXIM                 LUGANSKIY   RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       3    Rafal                   Glodek         UKS Lubzina                     Poland

                                                             OLÁH                  TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    ANTERO              KALDMA       Sakura EST                      Estonia

                                                             LAJSZ                 DOMINIK      Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U18              -100 kg            (1)    1    Karol                   König          UKS Sorga Zamosc            Poland

Férfi U18              +100 kg            (3)    1    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    OLIVER                VALDRE       Sakura EST                      Estonia

                                                       3    BALOGH              ATTILA         Érdi SP SC                       Hungary

Női U21               -55 kg              (1)    1    Demidowska         Malgorzata    KS ONI Lublin                   Poland

Női U21               -60 kg              (1)    1    MÁTRAI                AMANDA       Érdi SP SC                       Hungary

Női U21               -65 kg              (1)    1    Gerják                 Edit             Miskolc                           Hungary

Női U21               -70 kg              (2)    1    KATONA              ENIKŐ          Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    Nagy                   Zsuzsanna    Váci Forma SE                  Hungary

Női U21               -80 kg              (1)    1    GIORGIA              SCANNICCHIO Italy                              Italy

Női U21               +80 kg             (1)    1    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE            Hungary

Férfi U21              -60 kg              (7)    1    BÁRKÁNYI            SÁNDOR      Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    KOVÁCS              PÉTER         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    HAJCSIK              ISTVÁN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                             ALEXANDRE         REICHENBAC                                     Renens CH                 Switzerland

                                                       5    BOROS                GÁBOR        Érdi SP SC                       Hungary

                                                             LEMÁK                 VIKTOR        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       7    LÁZÁR                 BALÁZS        Pestszentimrei BSE            Hungary

Férfi U21              -70 kg              (5)    1    SÁROSI               JÁNOS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    EIRIK ENGER        BJORGEN     Norway                           Norway

                                                       3    POVÁZSAY           ÁKOS           Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       4    Kállai                   Roland         Abony                             Hungary

                                                       5    KEVIN                  BARQUEIRO  Renens CH                 Switzerland

Férfi U21              -85 kg             (11)    1    BATYR                 ALTYEV        RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       2    ABDURAKHIM        AKHMADALIEV RUSSIA, Borec                Russian

                                                       3    MAXIM                 LUGANSKIY   RUSSIA, Borec                  Russian

                                                             NAGY                  PÉTER         Váci Forma SE                  Hungary

                                                       5    NAGY                  MIHÁLY        Váci Forma SE                  Hungary

                                                             PRIM                   MARTIN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       7    JOAKIM SANDBERG RUSVIK      Norway                           Norway

                                                             BODORKOS          DÁNIEL        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       9    FLÓRIÁN              KRISTÓF      DNC                               Hungary

                                                             Szabó                  Dániel          Kertvárosi BSC                  Hungary

                                                       --    BÖHM                 DÁVID          KSI                                 Hungary

 

Férfi U21              -100 kg            (1)    1    KONSTANTIN        ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

Férfi U21              -115 kg            (1)    1    SIPOS                 TAMÁS         Érdi SP SC                       Hungary

Férfi U21              +115 kg            (3)    1    KONSTANTIN        ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       2    LÁNG                  ZSOLT         Vasas SC                         Hungary

                                                       3    NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

Felnőtt női           -55 kg              (2)    1    LEMÁK                 DIÁNA          Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    MÁTRAI                AMANDA       Érdi SP SC                       Hungary

Felnőtt női           -65 kg              (2)    1    Magdalena           Macios         UKS Lubzina                     Poland

                                                       2    FÁBIÁN                VIKTÓRIA     Leányfalui SzKSE               Hungary

Felnőtt női           -80 kg              (3)    1    FORGÓ               FRUZSINA    Vasas SC                         Hungary

                                                       2    KATONA              ENIKŐ          Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    GIORGIA              SCANNICCHIO Italy                             Italy

Felnőtt női           +95 kg             (4)    1    SHARRAN            ALEXANDER  Great Britain               Great Britain

                                                       2    MAKAI                 ERIKA          Szolnoki MÁV SE               Hungary

                                                       3    KÁLLÓ                 GYÖNGYI     Leányfalui SzKSE               Hungary

                                                       3    Rekedt Nagy         Nóra            Pestszentimrei BSE            Hungary

Felnőtt női           open               (3)          KÁLLÓ                 GYÖNGYI     Leányfalui SzKSE               Hungary

                                                             MAKAI                 ERIKA          Szolnoki MÁV SE               Hungary

                                                             SHARRAN            ALEXANDER  Great Britain               Great Britain

/Open kategória végeredménye többszörös körbeverés után sem dőlt el, az angol Sharran Alexandernek ajánlották fel a kupát és az aranyérmet/

Felnőtt férfi          -70 kg              (8)    1    SÁROSI               JÁNOS         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       2    EIRIK ENGER        BJORGEN     Norway                           Norway

                                                       3    POVÁZSAY           ÁKOS           Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                             KECSKÉS             PÉTER         Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    NOLANE              MERMINOT   Renens CH                 Switzerland

                                                             ALEXANDRE         REICHENBAC                                     Renens CH                 Switzerland

                                                       7    KEVIN                  BARQUEIRO  Renens CH                 Switzerland

                                                             MICHAEL              LEONE         Renens CH                 Switzerland

Felnőtt férfi          -85 kg             (13)    1    BATYR                 ALTYEV        RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       2    ISLAM                  ALYKPACHE  RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       3    HLAVATI               DÁNIEL        DNC                               Hungary

                                                             ABDURAKHIM        AKHMADALIEV RUSSIA, Borec                Russian

                                                       5    JOAKIM SANDBERG                RUSVIK Norway                       Norway

                                                             MAXIM                 LUGANSKIY   RUSSIA, Borec                  Russian

                                                       7    CZAKÓ                ZOLTÁN       Abony                             Hungary

                                                             PRIM                   MARTIN        Érdi SP SC                       Hungary

                                                       9    ADRIANO             ROGGERI     Renens CH                 Switzerland

                                                             NÉMETH              NORMAN      Leányfalui SzKSE               Hungary

                                                             Czulowski             Wienczyslaw KS ONI Lublin                   Poland

                                                       --    Kedzierski            MAteusz        KS ONI Lublin                   Poland

                                                             CHARLES             DUBATH       Renens CH                 Switzerland

Felnőtt férfi          -100 kg           (10)    1    FEKETE               ZOLTÁN       DNC                               Hungary

                                                       2    SZIDOR               GÁBOR        DNC                               Hungary

                                                       3    PRIM                   ROLAND       Érdi SP SC                       Hungary

                                                             TEMESI                SEBESTYÉN  KSI                                 Hungary

                                                       5    ROBOTKA            LÁSZLÓ        DNC                               Hungary

                                                             CRISTOFFER        LOENNCEKEN Norway                                    Norway

                                                       7    GUILLAUME          ISCHER        Renens CH                 Switzerland

                                                             PELLER                CSABA         DNC                               Hungary

                                                       9    TAKÁCS                ÁRON         DNC                               Hungary

                                                             KONSTANTIN        ABDULAZAD  RUSSIA, Borec                  Russian

Felnőtt férfi          -115 kg            (4)    1    ANDREA              EPIRO          Italy                                Italy

                                                       2    Guti                     Zoltán          Abony                             Hungary

                                                       3    POCSKAI              SZABOLCS    KSI                                 Hungary

                                                       3    METZL                 ÁDÁM          Érdi SP SC                       Hungary

Felnőtt férfi          +115 kg            (6)    1    NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       2    NEDBALEK            FERENC       Szolnoki MÁV SE               Hungary

                                                       3    ANDERS GRIZZELY                  Fegeri                             Norway  Norway

                                                             PROZOR              YEVUENIY     Ukraina                           Ukraine

                                                       5    BRAGE                MORK          Norway                           Norway

                                                             RICHARD             NEAL           Renens CH                 Switzerland

Felnőtt férfi          open              (16)    1    Guti                     Zoltán          Abony                             Hungary

                                                       2    METZL                 ÁDÁM          Érdi SP SC                       Hungary

                                                       3    CRISTOFFER        LOENNCEKEN Norway                         Norway

                                                             PRIM                   ROLAND       Érdi SP SC                       Hungary

                                                       5    JOAKIM SANDBERG                 RUSVIK Norway                Norway

                                                             NEMES                DÁVID          Pestszentimrei BSE            Hungary

                                                       7    ANDERS GRIZZELY                  Fegeri                             Norway  Norway

                                                             GUILLAUME          ISCHER        Renens CH                 Switzerland

                                                       9    ADRIANO             ROGGERI     Renens CH                 Switzerland

                                                             PROZOR              YEVUENIY     Ukraina                           Ukraine

                                                             BRAGE                MORK          Norway                           Norway

                                                             EIRIK ENGER        BJORGEN     Norway                           Norway

                                                       --    CZAKÓ                ZOLTÁN       Abony                             Hungary

                                                             LÁNG                  ZSOLT         Vasas SC                         Hungary

                                                             ANDREA              EPIRO          Italy                                Italy

                                                             NEDBALEK            FERENC       Szolnoki MÁV SE               Hungary

 

 


5. oldal / 6
Design by Next Level Design Lizenztyp CC
Elérhetőségeink