HIVATALOS WEBOLDAL / OFFICIAL WEBPAGE
Magyar Sumo Szakszövetség / Hungarian Sumo Federation
Eredmények
2014.04.13. Kertvárosi SE verseny eredményei

A verseny eredményei ide kattintva letölthetők.

 
2014.03.22. PBSE verseny eredmények

A verseny eredménye ide kattintva megtekinthető.

 
2014. 02.09. Nagysápi Országos Bajnokság eredményei

A verseny eredményei ide kattintva elérhető.

 
2014.01.12 Érd Kupa Nemzetközi Sumo verseny

A verseny eredményei ide kattintva letölthetők.

 
Érdi eredmények 2013.11.17

  Sumo Utánpótlás Olimpia, U-21 Országos Bajnokság                                    

  2030 Érd, Batthyány Általános Iskola                                                                              2013.11.17.

 

Eredmények

Diák U-8               -25 kg             (6)    1    VIRÁG                 HENRIK         Érdi SP SC                       

                                                       2    TALLIÁN               MÁTÉ           Pestszentimrei BSE             

                                                       3    VAKARCS             BALÁZS       Érdi SP SC                       

                                                             GAZSI                  MÁTÉ           Felcsúti Birkózó Iskola         

                                                       5    HAJDU                 KOLOS         Érdi SP SC                       

                                                             NIKOLICS              BALÁZS       Érdi SP SC                       

 

Diák I-II Leány       -25 kg             (01    1    BALJER                ROXÁNA       Felcsúti Birkózó Iskola         

Diák I-II Leány       -30 kg             (2)    1    Ferencz                Petra            Kertvárosi BSC                 

                                                       2    BALJER                KITTI            Felcsúti Birkózó Iskola         

Diák I-II Leány       -40 kg             (1)    1    ORBÁN                 DOMINIKA      Pestszentimrei BSE             

Diák I-II Leány       +40 kg             (2)    1    BEDŐHÁZY           LILI              Érdi SP SC                       

                                                       2    AROS                  VERONIKA     Érdi SP SC                       

 

Diák I-II Fiú           -25kg              (2)    1    FEIK                    LÁZÁR         Érdi SP SC                       

                                                       2    HAJDU                 LEHEL          Pestszentimrei BSE             

                                                            

Diák I-II Fiú           -30 kg             (8)    1    ESZES                  ÁDÁM          Budajenő Birkózó Klub         

                                                       2    Juhász                 Benjamin       DNC                               

                                                       3    PAPP                   BARNABÁS   DNC                               

                                                             Rein                    Vilmos          Kertvárosi BSC                 

                                                       5    BITÓ                    ZOLTÁN        Érdi SP SC                       

                                                             BÍRÓ                    BOTOND       Érdi SP SC                       

                                                       7    GYENES               BENCE          Érdi SP SC                       

                                                             NAGY                  NIMRÓD        Felcsúti Birkózó Iskola         

Diák I-II Fiú           -35 kg             (7)    1    Buzsi                   Tamás          Pestszentimrei BSE             

                                                       2    Lázár                   Csaba          Pestszentimrei BSE             

                                                       3    VIRÁG                 ISTVÁN         Érdi SP SC                       

                                                             MAJOR                 ZOLTÁN        Pestszentimrei BSE             

                                                       5    KOVÁCS              BÁLINT         Budajenő Birkózó Klub         

                                                             MÁCSODI              FERENC         Felcsúti Birkózó Iskola         

                                                       7    JAJECNIK              MARCEL        Felcsúti Birkózó Iskola         

Diák I-II Fiú           -40 kg             (4)    1    MÁRAI                  KENDE          Érdi SP SC                       

                                                       2    BARABÁS-KISS      ZÉTÉNY        Budajenő Birkózó Klub         

                                                       3    KIS                      ÁDÁM          Pestszentimrei BSE             

                                                       3    KOVÁCS               LEVENTE       Pestszentimrei BSE             

Diák I-II Fiú           -50 kg             (3)    1    Varsányi               László          Váci Forma SE                  

                                                       2    KRAUSZ               ISTVÁN         Budajenő Birkózó Klub         

                                                       3    SZILÁGYI              BARNABÁS   Pestszentimrei BSE             

Diák I-II Fiú           +50 kg             (2)    1    ORBÁN                 DÁVID          Pestszentimrei BSE             

                                                       2    NAGY                  GERGELY      Érdi SP SC                       

Diák II-III Leány     -45 kg             (1)    1    SIPOS                  BOGLÁRKA   Érdi SP SC                       

 

 

Diák II-III Leány     +45 kg             (5)    1    Ferencz                Brigitta          Kertvárosi BSC                 

                                                       2    Rekedt Nagy          Réka            Pestszentimrei BSE             

                                                       3    MIHÁLYI                FANNI           Pestszentimrei BSE             

                                                       3    SCHUMI                RAHEL          Pestszentimrei BSE             

                                                       5    SCHUMI                JANTE          Pestszentimrei BSE             

 

Diák II-III Fiú          -35 kg             (3)    1    LUKÁCS               FERENC        Érdi SP SC                       

                                                       2    Buzsi                   Ádám           Pestszentimrei BSE             

                                                       3    BAUER                 GERGŐ         Pestszentimrei BSE             

Diák II-III Fiú          -40 kg             (4)    1    BERTA                 MIKE            Érdi SP SC                       

                                                       2    CSÖRGŐ              HUGÓ           Érdi SP SC                       

                                                       3    TÓT-SUSZT           TAMÁS         Érdi SP SC                       

                                                       3    VAKARCS             ÁDÁM          Érdi SP SC                       

Diák II-III Fiú          -50 kg             (4)    1    VÉGH                  RICHÁRD       Érdi SP SC                       

                                                       2    VÉGH                  ARTÚR         Érdi SP SC                       

                                                       3    NAGY                  JÓZSEF        Váci Forma SE                  

                                                       3    GREMSBERGER       EDVIN           DNC                               

Diák II-III Fiú          -60 kg             (7)    1    KLÁNYI                KRISZTOFER  DNC                               

                                                       2    VARGA                DÁNIEL         Érdi SP SC                       

                                                       3    FODOR                 KENDE          Váci Forma SE                  

                                                             Kopasz                 Boldizsár       Dunaharaszti MTK              

                                                       5    Laczkó                 Márk            Kőbánya SC                     

                                                             HORVÁTH             BENCE          Érdi SP SC                       

                                                       7    Rein                    Péter            Kertvárosi BSC                 

Diák II-III Fiú          +60 kg             (4)    1    Gazdag                Gergely         Pestszentimrei BSE             

                                                       2    TAMÁS                PATRIK         Érdi SP SC                       

                                                       3    BEDŐHÁZY           ZSOLT          Érdi SP SC                       

                                                       3    Bata                    Márton          Kertvárosi BSC                 

 

Diák IV-V Leány    -50 kg             (1)    1    VÁNCZA              IVETT           Érdi SP SC                       

Diák IV-V Leány    +65 kg             (2)    1    Varsányi               Dorina          Dunaharaszti MTK              

                                                       2    Hortobágyi             Eszter          Dunaharaszti MTK              

 

Diák IV-V Fiú         -50 kg             (2)    1    Farkas                  József          Dunaharaszti MTK              

                                                       2    BUZÁS                 PATRIK         Érdi SP SC                       

Diák IV-V Fiú         -60 kg             (6)    1    CSÖRGŐ              VILMOS         Érdi SP SC                       

                                                       2    Gerják                  Sándor         Miskolc                           

                                                       3    Margitics               Iván             NIKÉ SE Fonyód                 

                                                             Gazdag                Mátyás         Kertvárosi BSC                 

                                                       5    VIRLICS                MÁRTON       Felcsúti Birkózó Iskola         

                                                             Orosz                  László          NIKÉ SE Fonyód                 

Diák IV-V Fiú         -75 kg             (8)    1    Sebestyén             Zoltán           NIKÉ SE Fonyód                 

                                                       2    Illés                     Lajos            Budajenő Birkózó Klub         

                                                       3    Ferencz                Sándor         Kertvárosi BSC                 

                                                             DÉLCEG                JÓZSEF        Érdi SP SC                       

                                                       5    PETERKA              MÁRK           Pestszentimrei BSE             

                                                             Karácsonyi            Dávid           Budajenő Birkózó Klub         

                                                       7    Mindák                 László          NIKÉ SE Fonyód                 

                                                             ORDACSI              DÁVID          Felcsúti Birkózó Iskola         

Diák IV-V Fiú         -85 kg             (2)    1    SZÁRAZ               PÉTER           Érdi SP SC                       

                                                       2    PATAKI                SÁMUEL        Érdi SP SC                       

 

 

Diák IV-V Fiú         -95 kg             (4)    1    LAJSZ                 DOMINIK        Érdi SP SC                       

                                                       2    MOLNÁR               TAMÁS         Érdi SP SC                       

                                                       3    Gazdag                Renátó          Pestszentimrei BSE             

                                                       3    Kőrösi                  Marcell          NIKÉ SE Fonyód                 

 

Diák IV-V Fiú         +95 kg             (3)    1    Repcsák               Richárd         Dunaharaszti MTK              

                                                       2    CZENTYE              ÁDÁM          Budajenő Birkózó Klub         

                                                       3    Balogh                 László          Budajenő Birkózó Klub         

Női U21                -55 kg             (1)    1    Ancsin                 Boglárka        Kertvárosi BSC                 

Női U21                -60 kg             (2)    1    Gerják                  Edit              Miskolc                           

                                                       2    LUKÁCS               ANITA          Érdi SP SC                       

Női U21                -65 kg             (1)    1    DÉLCEG                EMESE          Érdi SP SC                       

Női U21                +80 kg             (3)    1    Sárkány                Vivien           Kőbánya SC                     

                                                       2    FEKETE                 MÓNIKA        Hőszig-IsoteQ Szigetvár       

                                                       3    Rekedt Nagy          Nóra            Pestszentimrei BSE             

 

Férfi U21              -60 kg             (5)    1    Gazdag                Mátyás         Kertvárosi BSC                 

                                                       2    LEMÁK                 VIKTOR         Érdi SP SC                       

                                                       3    Gerják                  Sándor         Miskolc                           

                                                       3    CSÖRGŐ              VILMOS         Érdi SP SC                       

                                                       5    Utasi                    Zsolt            Pestszentimrei BSE             

Férfi U21              -70 kg             (6)    1    DÉLCEG                JÓZSEF        Érdi SP SC                       

                                                       2    Horváth                Viktor           NIKÉ SE Fonyód                 

                                                       3    Sebestyén             Zoltán           NIKÉ SE Fonyód                 

                                                             Mindák                 László          NIKÉ SE Fonyód                 

                                                       5    VAKARCS             TIBOR           Érdi SP SC                       

                                                             Kabály                 Arszen         NIKÉ SE Fonyód                 

Férfi U21              -85 kg             (3)    1    BODORKOS           DÁNIEL         Érdi SP SC                       

                                                       2    SÁROSI                JÁNOS         Érdi SP SC                       

                                                       3    FERENCZI              ADRIÁN        Érdi SP SC                       

Férfi U21              -100 kg            (3)    1    PRIM                    MARTIN         Érdi SP SC                       

                                                       2    LAJSZ                 DOMINIK        Érdi SP SC                       

                                                       3    Pohoryják              István           NIKÉ SE Fonyód                 

Férfi U21              -115 kg            (2)    1    SIPOS                  TAMÁS         Érdi SP SC                       

                                                       2    Molnár                  József          NIKÉ SE Fonyód                 

Férfi U21              +115 kg           (1)    1    NEMES                 DÁVID          Pestszentimrei BSE             

 

 

 


5. oldal / 6
Design by Next Level Design Lizenztyp CC
Elérhetőségeink